690 680 960

Pędził ponad 150 km/h, nie zatrzymał się do kontroli. Pijany kierowca ucieczkę zakończył uderzając w znak drogowy

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, który uciekał przed funkcjonariuszami Inspekcji Transportu Drogowego. Powodem niezatrzymania się do kontroli, były promile w organizmie kierowcy.

27 komentarzy

 1. Takich cymbalow to idzie z daleka rozpoznac zazwyczaj woza sie takimi szrotami jak twenn na zdjeciu. A ile dostana jego kompani od kieliszka? Powinno rowniez potravic uprawnirnia jesli je posiadaja.

  • Ehh Ci kierowcy aut z waginą jako znaczek… na dodatek na dojazdówce zapitalał 🙂

  • To ten szrot tyle wyciąga ? Pewnie silnik już na złom .

   • mógłbyś się zdziwić, jeśli to ma 2.0 16V to przy masie 1050kg ma niezłe osiągi nawet jak na dzisiejsze standardy. A te silniki są nie do zarżnięcia nawet przy ostrym katowaniu. Miałem dawno temu coś takiego i wiem o czym pisze.

 2. Dlatego nie rozumiem rozpoczynania akcji znicz w weekend pare dni przed świętem i kończenie jej w dniu święta. Wiadomo, że dzień później będzie ogrom kierowców jadących „na bani” bo czują się bezkarnie, przecież akcja policji jest już zakończona i podsumowywana… Moim zdaniem akcja policji powinna się kończyć najwcześniej w piątek rano na trzeźwym poranku, szczególnie, że było już przynajmniej kilku nietrzeźwych kierowców złapanych wieczorem.

  • Specjalista od pokazywania gestu Pana Kozakiewicza

   Panie „mocny” w gębie – a skąd wziąć środki na nowe etaty w naszej, niewątpliwie kochanej policji?
   Przecież taki pies to też człowiek i nie może pracować więcej niż unijne normy przewidują.

 3. 150 na dojazdowce on chyba testerem jest…

 4. Te renówki to szybkie so i mocne nawet autobusa sie nie bojo, chyba se kupie.

 5. Mega głąb nr 1 , brawo wsioku brawo !

 6. To pewnie wyszkolony żołnierz WOT-u, wszystkie znaki na niebie na to wskazują.

 7. Niejedna renowka z poprzedniej epoki przeżyje wasze niemce od dziadka co tylko po piwo jeździł z przebiegiem 197 700 km ha ha ha .

 8. Bardzo dobrze bo jedna gniada pijacka mniej na drodze a i samochód do naprawy na swój koszt i do tego surowe kolegium na karku..tak gdzie z 20000 tysiakm może da nauczkę…..!!!

  • Grzywną i wyrokiem w zawiasach to by sie skończyło za samą jazde po pijaku. A z to, że jeszcze uciekał przed policją, to mu juz pewnie dadzą kare bezwzględnego pozbawienia wolnosci, bo gowniarz za bardzo sie rozbestwil i trzeba go troche ostudzic.

 9. Wieśniaczka na szpileczkach

  Sprzedana meganka nie pokryje kosztów całego zajścia, cza bedzie, panie, ze dwa śwynioki sprzedać, a może i jakomś jałówke.

 10. No to koleś w d… miał przepisy, przekraczając prędkość, jadąc po pijaku i nie zatrzymując go do kontroli. Może jak teraz posiedzi ze 3 lata w pierdlu to nauczy się większego szacunku do prawa, czego mu serdecznie zycze. I zabrać gowniarzowi prawko na co najmniej 10 lat. Może po tym czasie trochę zmądrzeje.

Kursy walut

 • USD 4.4325zł 1.12%
 • GBP 5.3212zł 0.85%
 • EUR 4.7476zł 0.6%
 • CHF 4.7856zł 0.84%

Polub nas