Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Majówka na ulicy 1 Maja

Fundacja Strefa Dorastania i Lokalna Pracownia Młodych organizuje „Majówkę na ulicy 1 Maja”. Wydarzenie odbędzie się w dniach 1 i 4 maja.

Lublin
2024-05-01

W programie:
– Kreatywne warsztaty – pokaż swoją artystyczną duszę i stwórz własne unikatowe dzieła podczas kreatywnych warsztatów.
– Robienie przypinek – wyraź swoją osobowość poprzez stworzenie kolorowej i oryginalnej przypinki, którą będziesz mógł/mogła dumnie nosić.
– Ścianka do robienia zdjęć – uwiecznij niezapomniane chwile z przyjaciółmi przy naszej kreatywnej ściance! Zdobądźcie wspólne zdjęcia, które będą cudowną pamiątką z tego wyjątkowego dnia.
– Zawody w grę chińczyk – sprawdź swoje umiejętności podczas emocjonujących zawodów w grę chińczyk! Czekają na Was nagrody i wiele rozrywki.
– Gra w kółko i krzyżyk – spróbuj swoich sił w tej klasycznej grze i wykaż się strategicznym myśleniem.
– Robienie dużych baniek mydlanych – weź udział w fascynującym wyzwaniu tworzenia ogromnych baniek mydlanych! Przygotuj się na widowiskowe efekty i mnóstwo zabawy.

– Przygotujcie się na dzień pełen śmiechu, zabawy i niezapomnianych wspomnień! Nie możemy się doczekać, aby spędzić z Wami Majówkę na Maja – zapewniają organizatorzy.

Projekt współfinansowany przez Komisję Europejską w ramach Projektu „Building Bridges – Civic Capital in Local Communities” realizowanego ze środków programu CERV finansowanego ze środków Komisji Europejskiej w ramach programu „Obywatele, Równość, Prawa i Wartości” na lata 2021-2027. Pokaż mniej

Dodaj komentarz

Wiadomości z info112