690 680 960

Co ? Gdzie ? Kiedy ?

 • Festyn Ludowy „U Cioci Pauliny”

  W niedzielę 10 lipca na placu przy świetlicy w Strupinie Dużym odbędzie się Festyn Ludowy "U Cioci Pauliny". Wydarzenie organizowane jest w rocznicę 130 urodzin Pauliny Hołyszowej.

 • Święto Kwitnącej Lipy

  W niedzielę 10 lipca w świetlicy w Teresinie odbędzie się Święto Kwitnącej Lipy. Wydarzenie organizują Stowarzyszenie Kobiet Wsi Teresin "Pod Lipą" oraz GOK w Białopolu.

 • Bukowskie Jagodzianki. Gwiazdą wieczoru będą Pogwizdani

  W niedzielę 10. lipca odbędą się Bukowskie Jagodzianki. Imprezę zaplanowano na placu za remizą OSP w Bukowej.

 • Dni Konstantynowa. Gwiazdą wieczoru będzie MiłyPan.

  W niedzielę 10 lipca o godz. 15:00 rozpoczną się Dni Konstantynowa. Impreza tradycyjnie odbędzie się w parku przy Pałacu Platerów w Konstantynowie. W programie przewidziano występy lokalnych artystów, a także ogłoszenie wyników konkursu wędkarskiego. O godzinie 19:00 rozpocznie się koncert zespołu "Black Orange", a godzinę później wystąpi gwiazda wieczoru "MiłyPan". Zabawa taneczna z DJ potrwa do 1:00. Zaplanowano również wiele atrakcji dla dzieci: ogródek kuglarski, animatorzy, tatuaże z henny, wesołe miasteczko... Ponadto będzie można odwiedzić liczne stanowiska gastronomiczne, artystyczne i edukacyjne.

 • Święto Róż w Końskowoli

  W sobotę 9 lipca, już po raz 25, w Końskowoli rozpocznie się Święto Róż. Uczestnicy spotkają się aby świętować oraz promować tradycje uprawy róż oraz roślin ozdobnych w tym regionie. W programie jest szereg wydarzeń w których warto wziąć udział. Zaplanowano dużo aktywności, zwiedzanie zabytków oraz koncertów i pokazów. Oczywiście kulminacją wydarzenia będzie rozstrzygnięcie konkursów na „Najpiękniejszą różę wystawy” oraz „Róża Miss Publiczności”, przeprowadzonych przez Polskie Towarzystwo Różane. Święto Róż jest największym i najważniejszym świętem w gminie Końskowola.

 • Piknik rodzinny Strefa Bezpieczeństwa Compensy

  W niedzielę 10 lipca, na Placu Fryderyka Chopina w Puławach odbędzie się piknik rodzinny Strefa Bezpieczeństwa Compensy. W programie wydarzenia zabawy i quizy z nagrodami, nauka pierwszej pomocy, a także badania profilaktyczne i strefa relaksu. Organizator zadba również o najmłodszych, na których czekać będą animatorzy i gry.

 • Integracyjny Festyn Rodzinny w Kraśniku

  W niedzielę 10 lipca w Parku im. św. Jana Pawła II w Kraśniku odbędzie się Integracyjny Festyn Rodzinny organizowany przez miasto wspólnie ze Stowarzyszeniem "Senior na czasie”. To już dwunaste spotkanie z muzyką i tańcem. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 14:00 a w dobry nastrój wprowadzą zespoły, chóry i soliści z Kraśnika oraz okolic. A ok. godz. 18:00 ruszy zabawa taneczna.

 • Dni Janowca. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Big Day

  W niedzielę 10 lipca odbędą się Dni Janowca. Czeka bogaty program artystyczny, strefa dla dzieci i moc atrakcji. Wstęp jest oczywiście bezpłatny.

 • Lubelska Wymiana Roślin

  W niedzielę 10 lipca w Dzielnicowym Domu Kultury SM "Czechów" w Lublinie odbędzie się IX już Lubelska Wymiana Roślin. Podczas wydarzenia będzie można wymieniać rośliny oraz akcesoria z nimi związane. Specjalny stół adopcyjny to miejsce, gdzie można zostawić roślinę, której hodowla nie jest waszą najmocniejszą stroną. Ze stołu można zaadoptować roślinę do własnego domu. Jest to też okazja do pomagania. Można bowiem wesprzeć Fundację Po Ludzku Do Zwierząt - Przyjazna Łapa, wrzucając dowolny datek do puszki. Organizacja zajmuje się pomocą zwierzakom z naszego regionu.

 • Jarmark św. Kiliana. Gwiazdami imprezy będą Cleo i Top One

  W piątek 8 lipca w Skierbieszowie rozpocznie się tegoroczny Jarmark św. Kiliana. Zapowiadają się trzy dni dobrej zabawy.