Spadł mu telefon. Nie zauważył, że wjeżdża na czerwonym (zdjęcia)

Na szczęście nikt nie został ranny w zderzeniu dwóch aut, jakie miało miejsce na jednym z lubelskich skrzyżowań. Nie ma też większych utrudnień w ruchu.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 8:40 na skrzyżowaniu ul. Lipowej, Narutowicza i Piłsudskiego w Lublinie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: ford i peugeot. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący fordem młody mężczyzna jechał ul. Piłsudskiego w kierunku ul. Lipowej. Zignorował wskazania sygnalizacji świetlnej w wyniku czego doprowadził do zderzenia z peugeotem, którego kierująca poruszała się od strony ul. Narutowicza.

Wytrącony z toru jazdy ford uderzył jeszcze w pobliski budynek. Podróżujące pojazdami osoby nie odniosły obrażeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że oboje kierujący byli trzeźwi.

Jak nas poinformowano, kierowca forda tłumaczył, że w trakcie jazdy spadł mu telefon. Schylił się po urządzenie i nie zauważył, że ma czerwone światło. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Nie ma większych utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112, nadesłane – Tomasz)

26 komentarzy

 1. I wiejski studenciak narozrabiał bo srajfon był ważniejszy.

 2. ludzie to jednak nie używają mózgu

 3. Skąd mu ten telefon wypadł? Dobrze, że mu flaszka nie wypadła z ręki, bo by się rozlała.

 4. No to bęc.Telefon na pewno się nie uszkodził,a auto do remontu.I raczej AC nie było.Więc koszty naprawy z kieszeni.

 5. Idiota – to mało powiedziane.

 6. Dobry przykład korzystania z telefonu podczas jazdy 😉

 7. Czy wiejski studenciak jest gorszy od miejskiego.pewnie tak.miastowym nie wypadaja smartfony

  • Nie bo miejskie chodzo z buta a nie jeżdżo wszędzie autami i zapychajo parkingi

  • Jeżeli po mieście jeździ jak u siebie pomiędzy wsiami to znaczenie gorszy. Ograniczenia prędkości zupełnie inne. Nieznajomość poprawnych zachowań w okolicy PdP, parkowania na trawnikach, chodnikach – to wszystko charakteryzuje wiejski styl jazdy.

   • Szkoda, że większość buractwa uprawiającego wolną amerykankę na drogach ma na samochodzie tablice z wyróżnikiem LU i mieszka w Lublinie. Zbieg okoliczności?

 8. Zabrać lejce dożywotnio jak telefon ważniejszy od samochodu …niech se biega pieszo..

 9. Zdarza się nawet najlepszym.

 10. Srajfon ważniejszy niż wskazanie sygnalizacji,niezły jełop.Wcale mi go nie żal.Tatu sprzedadzom buroki i będzie kolejny szrot do lansowania się po lbn :))).

 11. Widziałem na żywo z drugiego rzędu, wieczorem sprawdzę co tam kamerka nagrała i może obejrzymy to na Polskich Drogach w kolejnym odcinku:)

 12. Powinien stracić prawo jazdy. Gdyby na przejściu byli piesi mogło się to tragicznie skończyć. Jak telefon jest taki ważny to niech jeździ autobusem lub taksówką. Będzie miał swobodę w korzystaniu. Poza tym jak mu spadł to pewnie korzystał z niego w czasie jazdy.

  • Ja tam byłam i prawie było zielone i by było źle i szczerze powiem szkoda mi tego chłopaka

 13. S Max o ile pamiętam posiada Bluetooth – czyżby student nie potrafił sparować swojego wypasionego smartfona z samochodem? Jeżeli to rzeczywiście takie trudne to telefon należało trzymać w uchwycie (na szybie, na kratce wentylacyjnej czy gdzie tam lubi), a nie w ręku, albo zaopatrzyć się w inne rozwiązanie (akcesoryjny zestaw głośnomówiący, słuchawka BT lub choćby transmiter FM z wbudowanym modułem BT i mikrofonem). każde z tych rozwiązań to koszt max kilkudziesięciu złotych, naprawa auta na pewno wyjdzie drożej. Myślenie nie boli, boli nauka na błędach. Swoją drogą w dzisiejszych czasach, gdy niemal każdy kierowca ma smartfona uchwyty na taki sprzęt powinny być obowiązkowe w samochodach.

 14. Matko! Marszałek w grobie kręci się jak fryga!!! Czyja ulica jest w hashtag’u? Piłsudzkiego?????

 15. Idiota -pewnie jakiś bloger – vloger – czy inny wynalazek internetowy jechał i się nagrywał podczas jazdy ! Powinni zabrać prawo jazdy – niech Bogu dziękuje że nikogo nie było na pasach !

 16. być może lufa z podbitym zielskiem mu wypadła?

 17. Raczej logiczne że skoro mu tel „wypadł ” to musial korzystać ,albo mial taki zamiar. Następny który podczas jazdy zajmuje się telefonem ,zamiast skupic się na jezdzie …powinni takim odbierac prawo jazdy i wlepiać kary po parę tys ….i nagłasniać takie przypadki ku przestrodze

 18. zabierac prawo jazdy za korzystanie z tel podczas jazdy

  Fryta ,do kogo Ty apelujesz ? pzrecież zdecydowana wiekszosć tych zidiociałych uzależnionych od tel ,nie ma i nigdy miec nie będzie żadnego z wymienionych przez ciebie urzadzeń..ich mózgi są tak chore z uzaleznienia od tel ,ze nawet jak by taki delikwent umierał ,to by szukał po kieszeniach tel

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7616zł -0.16%
  • GBP 5.0273zł 0.51%
  • EUR 4.468zł 0%
  • CHF 4.1307zł -0.12%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach