Mężczyzna, który zastrzelił się podczas próby zatrzymania, dwa razy uciekł policji. „Był wyjątkowo zdesperowany”

Ustaliliśmy więcej szczegółów dotyczących akcji policji, jaka miała miejsce w święta w Annopolu i okolicach oraz w powiecie sandomierskim. Jak się okazało, pościg w trakcie którego zastrzelił się 35-latek, był już trzecim, w którym mężczyzna brał udział.

40 komentarzy

 1. Sama myśl że przymusem płacimy konkordat, myślące logicznie osoby przyprawia o palpitację serca.

  • Ale to Twoi towarzysze z sld podpisali konkordat. Tak jak większość państw Europy. I won od Kościoła sowieckie śmiecie.

   • Prawdziwy Polak zabrał głos ! Państwo mili proszę tutaj zobaczyć. Od teraz kto nie uznaje ”nauki kościoła” ten jest sowieckim śmieciem. SIC/LOL

   • I takich właśnie nieogarniętych Janów potrzebuje „Kościół”. Jak widać, bez problemu ma ich na pęczki…

   • Jan co Ty człowieku sobą reprezentujesz? Kupę wstydu tylko.

   • Końkordat podpisał minister Skubiszewski z rządu parafianki Suchockiej zakłamany pisdzielcu 🙂

    • Bije ci w dekiel gudłaju Suchocka to żydowka

     • Suchocka Żydówką?
      No jasne – jej babka i ciotka były odznaczone Pro Ecclesia et Pontifice, a ona sama była Ambasadorem RP przy Watykanie i Zakonie Maltańskim.
      Rojenia bęcwała.

 2. Jego decyzja co zrobił ze swoim życiem. Najważniejsze, że nikogo nie zabił.

  • nie wiadomo…może uciekał dlatego, że to zrobił i myślał że pościg jest właśnie dlatego…proponuję przeszukać wersalki w jego domu i zobaczyć czy czegoś tam nie ma…albo czy nie zaginął w ostatnim czasie ktoś z jego znajomych…

 3. Pewnie czuł się ” pokrzywdzony przez kogoś , coś” być moźe był ofiarą a zrobiono z niego przestępce? Znam przypadek jak z ofiary zrobiono przestępce , bardzo goscio był zdesperowany i załamany i nie mógł się pogodzić z taką rolą .Człowiek osaczony zrobi w ten czas wszystko , niech się cieszą źe nie zabrał kogoś z sobą.

 4. Żadnych nowych szczegółów. Już wczoraj w mediach było info, że jechali obaj wcześniej. Ale reklamy muszą się zgadzać

  • Szanowny Ja, nikt nigdzie do tej pory nie poinformował, że był jeszcze jeden pościg. Do tego jest wiele kolejnych nowych informacji, Naprawdę warto pomyśleć, zanim się coś napisze.

   • Bez przesady, już wczoraj o tym pisali u konkurencji ok. północy że uciekał drugi raz i wszystko to co u was. A że ktoś czyta tu i gdzie indziej to już jego sprawa…

    • W materiale jest mowa o TRZECH pościgach. O drugim my informowaliśmy JAKO PIERWSI już po godzinie 21.

     • macie rację zgadza się

     • Więc gdzie ten trzeci pościg ?

      • Wszystko jest w materiale dokładnie opisane. Jeżeli treść jest niezrozumiała to informujemy:
       1: Policjanci z komendy w Sandomierzu usiłowali zatrzymać do kontroli volkswagena passata. Kierowca jednak przyśpieszył i zaczął uciekać. Policjanci ruszyli w pościg. Mężczyźnie udało się jednak zgubić ścigających go funkcjonariuszy.
       2: Kilka godzin później funkcjonariusze z komisariatu w Annopolu zauważyli poszukiwane auto. Od razu podjęli próbę jego zatrzymania. Przejeżdżając przez miejscowość Kosin stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie posesji. Wtedy kierowca wraz z pasażerem postanowili uciec pieszo w stronę pobliskiego lasu. Tam funkcjonariusze stracili ich z oczu.
       3: W miejscowości Piotrowice w powiecie sandomierskim policjanci podjęli próbę zatrzymania peugeota. Tak jak się spodziewano, kierowca po raz kolejny nie zatrzymał się do kontroli. Rozpoczął się kolejny pościg. Tym razem zakończył się on bardzo szybko. Peugeot otarł się o nieoznakowany radiowóz po czym zjechał z jezdni i uderzył w ogrodzenie posesji.

      • @mur, dobra rada dla ciebie, rozpędź się, walnij głową w mur a może wtedy zaczniesz normalnie funkcjonować. Z tego co pamiętam, nauka czytania ze zrozumieniem była w podstawówce. A jak się tego nie nauczyłeś, to dobra rada, nie komentuj, bo robisz z siebie pośmiewisko. Bardziej zrozumiale, niż w tym artykule, chyba się nie da tego wszystkiego opisać. Ale jak widać, dla ciebie te pare zdań i tak jest zbyt trudne do zrozumienia. Dziwić się potem, że w tym kraju jest jak jest, jak ludzie nie pojmują ptostych słów.

      • Ale co wy się dziwicie. Chciał zabłysnąć, a zrobił z siebie właśnie pośmiewisko. Dlatego zawsze warto pamiętać stare porzekadło, które ostatnio jest coraz bardziej aktualne „Nie dyskutuj z de****m, gdyż sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem” Pamiętajcie o tym.

 5. Widać, że gość lubił uciekać przed policją i lubił silne emocje. Żył tak jak chciał i zginął tak jak chciał – spektakularnie, z przytupem, z dużym przypływem adrenaliny.

 6. Krystian from Dżamajka

  Cyberpunk i inne gry z przemocą są winne. Kiedyś grało się w karty i tego nie było

 7. Widać, że gość miał problemy z głową. Może gdyby ktoś wcześniej skierował go na leczenie zamknięte, to by dalej żył. Kto wie… Psychiatrów nie trzeba się bać.

 8. Znałem tego typa. Niezły był z niego pistolet.

 9. Nie ma co przeżywać i kogo żałować …szkoda tylko ze w tak zasłużony koniec ,nie kończą wszyscy uciekajacy przed policją czy wymiarem sprawiedliwosci …ile to roboty mnie by mieli

 10. Ale sensacja na całe województwo do końca roku. Chłopaczyna dumny i z charakterem wykiwał cały aparat ścigania. Szacunek !!!

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7978zł -0.09%
  • GBP 5.2235zł -0.27%
  • EUR 4.5481zł -0.14%
  • CHF 4.1279zł 0.2%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja