Wkrótce przed sądem stanie 18-latek, który podpalił bele ze słomą. Młody mężczyzna zrobił to po raz kolejny, nie potrafił wyjaśnić swojego postępowania.
W poniedziałek rano na drodze krajowej nr 2 pojazd ciężarowy wjechał do przydrożnego rowu i przewrócił się. Wkrótce, podczas wyciągania pojazdu na drogę, pojawią się utrudnienia z przejazdem.
W trakcie ucieczki przed policjantami, wpadł w ogrodzenie z drutu kolczastego. Co więcej dokonał tego tak niefortunnie, że niezbędne było udzielenie mu pomocy medycznej.
Jedna osoba została poszkodowana w piątkowym wypadku, jaki miał miejsce na drodze wojewódzkiej nr 812 Biała Podlaska-Wisznice. Samochód osobowy uderzył tam w drzewo.
W miniony wtorek bialscy policjanci podczas kontroli drogowej zatrzymali 19-latka, który miał przy sobie mefedron. Jak się okazało, młody mężczyzna posiada także aktywny zakaz prowadzenia pojazdów.
Bialscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy odpowiedzą za zniszczenie wyposażenia kościoła oraz kradzież księgi liturgicznej. Prokurator zastosował wobec obu zatrzymanych policyjny dozór.
Znanych jest więcej szczegółów wczorajszego nocnego wypadku na drodze krajowej nr 2. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiły dwie osoby.
We wtorek wieczorem na drodze krajowej nr 2 doszło do zderzenia ciężarówki z pojazdem osobowym. Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana, utrudnienia w ruchu mogą potrwać kilka godzin.
Wczoraj w Międzyrzecu Podlaskim policjanci zatrzymali 23-latka. Mężczyzna na rondzie wprowadzał pojazd w poślizg, a następnie odjechał i na parkingu przesiadł się na fotel pasażera. Mieszkaniec gminy Międzyrzec Podlaski był nietrzeźwy.
W sobotę po południu na drodze krajowej nr 63 doszło do zderzenia pojazdów. Droga jest częściowo zablokowana, na miejscu pracują policjanci.
Trwa ustalanie okoliczności pożaru, w wyniku którego spłonął ciągnik rolniczy. Poszkodowany oszacował straty na ponad 150 tys. złotych.
W piątek bialski portal bp24.pl poinformował o bulwersującej sprawie dotyczącej wyciągania pieniędzy z puszek WOŚP. Ustalaniem okoliczności zachowania nastolatków zajmują się policjanci. Wkrótce młodzi ludzie staną przed sądem.
Pod koniec stycznia na terenie Białej Podlaskiej grasowały oszustki. W wyniku ich przestępczego działania 82-letnia mieszkanka miasta straciła ponad 11 tys. złotych.
Bialscy policjanci na terenie gminy Konstantynów namierzyli "dziuplę samochodową". Oprócz skradzionego pojazdu i części samochodowych pochodzących z przestępstwa, funkcjonariusze znaleźli tam nielegalne papierosy. Policjanci zatrzymali 27-latka, zaś cała sprawa ma charakter rozwojowy.
We wtorek bialscy policjanci widząc mężczyznę wiszącego na lince przymocowanej do drzewa natychmiast ruszyli na pomoc. Dzięki szybkiej reakcji i udzieleniu pierwszej pomocy przedmedycznej mężczyzna odzyskał przytomność przed przyjazdem zespołu ratownictwa medycznego.