Bez powodu zaatakowali nieznane im osoby. Usłyszeli zarzuty pobicia

Międzyrzeccy policjanci zatrzymali cztery osoby do sprawy pobicia dwóch mężczyzn. Zatrzymani mężczyźni w wieku od 19 do 41 lat usłyszeli już zarzuty, grozi im do 3 lat więzienia.

W miniony wtorek policjanci z Międzyrzeca Podlaskiego otrzymali zgłoszenie o pobiciu dwóch mężczyzn w miejscowości Strzyżówka. Na miejscu interweniował patrol policji. Pokrzywdzeni relacjonowali, że jadąc samochodem zauważyli stojące w poprzek drogi audi. Niestety kierowca tego samochodu nie zamierzał przepuścić ich pojazdu. W pewnym momencie mężczyzna podbiegł do jednego z pokrzywdzonych i uderzył go.

Po chwili na miejscu pojawili się znajomi awanturnika, którzy zaczęli atakować pokrzywdzonych. Sprawcy zadawali ciosy i kopali mężczyzn. Jak oświadczyli zgłaszający nie znali napastników, nie mieli z nimi również żadnego konfliktu. Dodali, że awanturnicy zaatakowaliby zapewne każdego, kto by tamtędy przejeżdżał.

Policjanci najpierw zatrzymali 28-latka z gminy Drelów, a następnie ustalili personalia pozostałych uczestników pobicia. 28-latek usłyszał już zarzuty. Odpowiadał będzie zarówno za pobicie jak też uszkodzenie samochodu jednego z pokrzywdzonych. Za popełnione czyny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Dzisiaj zarzuty pobicia usłyszeli również 3 mieszkańcy gminy Drelów w wieku 19-41 lat. Wszyscy mężczyźni przyznali się do winy. Nie potrafili w żaden sposób wyjaśnić swojego zachowania. O ich dalszym losie zadecyduje sąd. Pobicie zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Biała Podlaska)

4 komentarze

 1. Cwaniaczki

 2. Śmiecie do utylizacji. Nic dobrego dla społeczeństwa nie wniosą dlatego takie jednostki powinno się elminować.

 3. Sąd w Świdniku ich uniewinni.

 4. Zawsze dziwiło mnie dlaczego pobicia traktowane są znacznie łagodniej jak gwałt. Przecież to też gwałt. Czasami nawet z bardziej tragicznymi skutkami. Ten sam rodzaj czynu, tylko „narzędzie” przestępstwa inne. Po takim pobiciu uraz psychiczny też pozostaje na długo.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.724zł 0.26%
  • GBP 4.9009zł 0.71%
  • EUR 4.4101zł 0.28%
  • CHF 4.0996zł 0.46%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Festiwal Baniek Mydlanych w Łukowie
   Kino CSK: W piątek będzie można obejrzeć „Babyteeth”
   Kino na dachu CSK. Będzie można obejrzeć film „Szczęki”
   Meeting Of Styles, Lublin Poland 2020
   Największe w Europie dmuchane tory przeszkód pojawią się w puławskiej Marinie