Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Motocyklista uderzył w drzewo. Jego życia nie udało się uratować (zdjęcia)

Do wypadku doszło w niedzielę wieczorem w miejscowości Dubów w gminie Łomazy w powiecie bialskim. Na drodze wojewódzkiej nr 812 Biała Podlaska – Wisznice motocykl uderzył w drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący motocyklem na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego jednoślad wypadł z jezdni po czym uderzył w drzewo. Pomimo starań ratowników, życia motocyklisty nie udało się uratować.

Na miejscu pracują policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności oraz dokładne przyczyny wypadku. Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest jeden pas jezdni. Strażacy wahadłowo przepuszczają pojazdy.

Motocyklista uderzył w drzewo. Jego życia nie udało się uratować (zdjęcia)

Motocyklista uderzył w drzewo. Jego życia nie udało się uratować (zdjęcia)

Motocyklista uderzył w drzewo. Jego życia nie udało się uratować (zdjęcia)

Motocyklista uderzył w drzewo. Jego życia nie udało się uratować (zdjęcia)

(fot. nadesłane – Autopomocni)

43 komentarze

 1. Prezes klubu łubudubu

  Anka zejdź na ziemię… Drzewo przyczyną wypadku? To podobnie jak w Smoleńsku??? Na jakim ty świecie żyjesz? Przyczyną była choroba współistniejąca… Sama se odpowiedz jaka….

 2. Uderzenia w drzewo było skutkiem wypadku, a nie przyczyną
  Podobnie jak w Smoleńsku skutkiem wypadku lotniczego o rozmiarach katastrofy było uderzenie w drzewo
  Przyczyna leży gdzie indziej

 3. Dlaczego nie patrzyl w lusterka w opolu lubelskim na 50 zamykaja liczniki, jazda na jednym kole, szkida ze jechal tak szybko

 4. Patrząc na wszystkie komentarze aż się przykro robi. Nie wszystkich zawsze trzeba wrzucać do jednego worka. Ta grupa motocyklistów akurat mijała nas, jak się szykowaliśmy do drogi. Jechali spokojnie w szyku w uporządkowanej grupie. Nie szukajmy przyczyny wypadku tylko w braku umiejętności. Na tym konkretnym zakręcie niestety doszło już do kilku tragicznych w skutkach wypadków. Warto też dodać, że tuż przed wypadkiem w okolicy przeszedł delikatny przelotny deszcz. Można powiedzieć, że niemal nieodczuwalny. Ci co mają cokolwiek pojęcie o tym, jak taki deszcz potrafi zmienić warunki drogowe, doskonale wiedzą o czym piszę. Niech prokurator wyjaśni przyczynę wypadku. Niestety mijaliśmy całą sytuację na drodze praktycznie zaraz po wypadku. Mężczyznę próbowało reanimować dwóch jego kolegów, zanim dotarło pogotowie. Niestety, jak czytam, nie przyniosło to skutku. Niech mu ziemia lekką będzie.

  • twój komentarz jest jednym z głupszych, zaraz za „Anką”. co to ma niby znaczyć, że „Na tym konkretnym zakręcie niestety doszło już do kilku tragicznych w skutkach wypadków.” – a no nie mniej, nie więcej, tylko że było jeszcze kilku takich de*ili jak on. zobacz, tyle osób jechało w szyku, a tylko jeden wypadł. nadal wina zakrętu? wina deszczu? ile tysięcy osób przejechało bez szwanku dotychczas? wiesz w ogóle co to jest dostosowanie prędkości do umiejętności i warunków?
   przeczytaj swój komentarz jeszcze raz… dopiero ci się przykro zrobi

   • Jeszcze chyba mało w życiu widziałeś i przeżyłeś. Wiele razy można być dobrym w tym co się robi i mieć duże umiejętności, jednak przychodzi chwila, że nie wiesz nawet kiedy i masz wypadek. Nie znasz historii wypadków w tamtym miejscu, nie znasz ludzi a od razu wszystkich traktujesz jak 'deb**li’. Gratuluje dojrzałości.
    Miałeś kiedyś wypadek w życiu? Nie wierzę w to, że jesteś taki ABC ostrożny, z super umiejętnościami, że nigdy nawet nożem się nie zaciąłeś. Sam wiesz – wystarczy chwila nieuwagi. Możesz być szefem wykwintnej kuchni, a i tak się zaciąć nożem. Tylko żeby zrozumieć tą alegorię trzeba chociaż odrobinę wykazać się empatią.
    Wydarzyła się tragedia, zmarł człowiek. A najważniejsze w komentarzach, żeby dopier****** motocyklistom. Tak, są tacy, że nie powinni nigdy dostać prawa jazdy, jednak zdecydowana większość to ludzie bardzo dobrze wykształceni, elokwentni, obyci. Na 2 kółkach zwiedzili świat. Mający rodziny, dzieci. Tak samo jak i ja nie byłeś przy wypadku, więc nie zakładaj tylko jednego.

  • Prokurator nie zajmuje się badaniem przyczyn, prokurator zajmuje się szukaniem komu tu postawić zarzuty.

 5. Czy uratowano jakie organum ?

 6. Jako jeżdżący i na 2 i na 4 kołach powiadam – uczcie się pokonywać zakręty a drzewa zostawcie w spokoju, Do Anki – gdyby tam dzieci się bawiły zamiast tego drzewa to co byś powiedziała. I zobacz pobocza w Anglii a potem mów co jest za granicą.

  • ona nigdy nie wyjechała z pipidówy dolnej. to już ustaliliśmy. nawet jej się google street view nie chciało odpalić pierwszej lepszej drogi za granicą dla bardziej rzetelnego komentarza…

 7. Ten motocyklista miał chorobę wirusa jako chorobę wspóistniejącą i to go zabiło !

 8. Jak Anka była najdalej koło Lidla na Kunickiego to co jej będziesz tłumaczył

  • Szczekać, to się szczeka, ale boisz się z nią pod Lidlem ustawić hahahahah

   • ja byłem tam rano i ją widziałem – trzy bombelki w jednym wózku (sklepowym) zabrała ze sobą jako wsparcie

 9. Jak słucham to niedobrze mi się robi. Wszyscy rozumy pozjadali. Każdy z nas może być w takiej sytuacji. Nie znamy godziny. Przykre jak ktoś obgaduje nieboszczyka. Przecież to tylko sekundy. Jedna chwila. To jest Zycie.

  • Każdy? Czyżby każdy był miłośnikiem takiego używania środka lokomocji, jakim jest motocykl?

 10. Hejtować śmierć człowieka to juz tylko ostatnie ścierwo może i współczuję mu z całego serca żałosnego istestwa.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo