Pod stałym nadzorem lekarzy z miejscowego ośrodka zdrowia znajduje się większość uczniów ze szkoły podstawowej w Zalesiu. U wszystkich z nich występują objawy grypopodobne. Sanepid pobrał próbki do badań.
W minioną niedzielę policjanci z Białej Podlaskiej zatrzymali poszukiwanego mężczyznę. Jak się okazało, 31-latek miał przy sobie narkotyki.
W poniedziałek wieczorem na drodze krajowej nr 2 doszło do wypadku. Częściowo zablokowany jest jeden pas ruchu.
Kolejną licznikową niezgodność będą wyjaśniać policjanci. Tym razem w kontrolowanym oplu ubyło z drogomierza ponad 100 tys. kilometrów.
Kryminalni z Terespola zatrzymali 43-latka, który posiadał narkotyki. Mężczyzna przechowywał środki odurzające w rejonie ogródków działkowych.
Mężczyzna, który groził, że wysadzi budynek, najbliższe miesiące spędzi w tymczasowym areszcie. 33-latkowi grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.
W sobotę wieczorem na drodze krajowej nr 2 doszło do zderzenia pojazdu ciężarowego z osobowym. Jak informują służby drogowe, krajowa 2 jest całkowicie zablokowana.
Wczoraj po południu w Drelowie doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Nie żyje pasażer pojazdu kierowanego przez pijanego kierowcę.
W piątek po południu w Drelowie doszło do poważnego wypadku. Na miejscu pracują służby ratunkowe, droga jest zablokowana.
Skrzyżowanie ulic Witoroskiej i Koncertowej w Białej Podlaskiej otrzymało nazwę Ronda Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Radni w większości opowiedzieli się za taką nazwą. Ma to być podziękowanie dla wolontariuszy, którzy od lat aktywnie uczestniczą w zbiórkach.
Bialscy policjanci zatrzymali czterech nastolatków, którzy odpowiedzą za włamania i kradzież. Młodzi chłopcy tłumaczyli swoje zachowanie meblowaniem "bazy", w której spędzali wolny czas.
Tragicznie w skutkach zakończyła się naprawa autobusu. Pojazd osunął się z podnośnika i przygniótł znajdującego się pod nim mechanika. Życia mężczyzny nie udało się uratować.
W czwartek rano w Białej Podlaskiej doszło do groźnie wyglądającej kolizji. W miejscu zdarzenia występują utrudnienia z przejazdem.
Wczoraj w Wólce Plebańskiej interweniowali policyjni kontrterroryści. Mieszkający w jednym z budynków mężczyzna zagroził, że go wysadzi.
Bialscy policjanci zatrzymali mieszkankę Białej Podlaskiej oraz jej partnera. Oboje odpowiedzą za kuplerstwo, grozi im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.