690 680 960

Tragiczny weekend na drogach powiatu bialskiego. Nie żyją dwie osoby (zdjęcia)

W miniony weekend na drogach powiatu bialskiego doszło do dwóch tragicznych wypadków. W pierwszym śmierć na miejscu poniósł 29-latek kierujący pojazdem osobowym, w drugim zaś 40-latek kierujący motocyklem.

Do pierwszego tragicznego zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę w miejscowości Jelnica na drodze wojewódzkiej nr 806. Około godziny 1:30 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu pojazdu osobowego z ciężarówką.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 29-letni kierowca pojazdu osobowego marki Renault, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z jadącym z naprzeciwka pojazdem ciężarowym, kierowanym przez 46-letniego obywatela Białorusi.

W chwili wypadku kierowca ciężarówki był trzeźwy. W wyniku zderzenia 29-letni mieszkaniec gminy Międzyrzec Podlaski poniósł śmierć na miejscu wypadku.

Do drugiego tragicznego wypadku doszło także w niedzielę po godzinie 16 w miejscowości Bielany. Policjanci wstępnie ustalili, że kierowca motocykla marki Suzuki, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na prawe pobocze, a następnie uderzył w drzewo.

Motocyklem kierował 40-letni mieszkaniec gm. Biała Podlaska. Mężczyzna w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do obydwu zdarzeń doszło w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze. Policjanci ustalają okoliczności obu zdarzeń drogowych.


(fot. Policja Biała Podlaska)

Jeden komentarz

  1. Kolejnym 2 osobom udało się uniknąć złupienia przez najbardziej opresyjne wobec kierowców państwo UE. Nikt im prawa jazdy bezprawnie nie będzie zabierał, bo np policjant miał zły dzień i taki kaprys.

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas