Bialscy policjanci zatrzymali mężczyznę do sprawy kradzieży w jednym ze sklepów na terenie Białej Podlaskiej. 33-latek wyszedł z placówki handlowej wejściem, wynosząc różne produkty bez płacenia za nie.
Kryminalni z Lublina razem z kontrterrorystami zatrzymali na jednej z ulic Międzyrzeca Podlaskiego 42-latka. Mężczyzna przewoził w BMW 16 kilogramów narkotyków o wartości ponad ćwierć miliona złotych.
Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej z placówki w Terespolu oraz policjanci z Warszawy zatrzymali 34-latka i zlikwidowali dziuplę samochodową. Na miejscu zabezpieczono elementy ze skradzionych pojazdów oraz narzędzia służące do dokonywania przestępstw. Sprawa ma charakter rozwojowy, planowane są kolejne zatrzymania.
W ciągu minionego weekendu na drogach powiatu bialskiego doszło do dwóch groźnych wypadków z udziałem pieszych. Poszkodowani mężczyźni z obrażeniami ciała trafili do szpitala.
W miniony czwartek w Mościcach Dolnych doszło do pożaru budynku mieszkalnego. Dwie osoby z oparzeniami trafiły do szpitala. W akcji gaśniczej udział brało 29 strażaków.
Tydzień temu wyszedł z domu i do chwili obecnej nie nawiązał żadnego kontaktu z najbliższymi. Trwają poszukiwania 14-latka z Białej Podlaskiej.
Aparaturę służącą do produkcji alkoholu, ponad 80 litrów gotowego już produktu, oraz 120 litrów "zacieru" znaleziono na posesji 66-latka. Funkcjonariusze zjawili się u niego nieprzypadkowo.
Decyzją sądu w Białej Podlaskiej do tymczasowego aresztu trafiły dwie osoby. 44-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej oraz jej 33-letni znajomy, podejrzani są o posiadanie znacznej ilości środków psychotropowych.
Po wypadku na drodze krajowej nr 2 występują utrudnienia z przejazdem na trasie Biała Podlaska - Międzyrzec Podlaski. W zderzeniu pojazdu ciężarowego z osobowym poszkodowana została jedna osoba.
Na terenie powiatu bialskiego policjanci przez cały weekend prowadzą działania „Bezpieczny motocyklista". W miniony piątek mundurowi zatrzymali 33-latka poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności.
Coraz częściej, na różnych odcinkach dróg krajowych, lubelscy policjanci podpatrują z drona poczynania kierowców. Ci, którzy łamią przepisy ruchu drogowego, muszą się liczyć z karą w postaci mandatu. Tak było wczoraj na drodze krajowej nr 2.
Mieszkaniec gminy Biała Podlaska padł ofiarą oszustwa na SMS-a z informacją o niedopłacie rachunku za energię elektryczną. 39-latek stracił ponad 3 tys. złotych.
U niektórych norek hodowanych na dwóch fermach w powiecie bialskim badania wykazały obecność koronawirusa. Łącznie znajduje się tam 37 tys. zwierząt.
Wczoraj wieczorem na drodze krajowej nr 2 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiła jedna osoba.
Trzy auta zderzyły się na drodze krajowej nr 2 na odcinku pomiędzy Białą Podlaską a Terespolem. Na miejscu pracują policjanci, teren zabezpieczają strażacy.