690 680 960

Na łuku drogi uderzył w ciężarówkę. Był pijany (zdjęcia)

W nocy z soboty na niedzielę na drodze krajowej nr 68 doszło do zderzenia osobówki z ciężarówką. Sprawca wypadku był pijany, 23-latek miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu.

Do wypadku doszło w minioną niedzielę pół godziny po północy w miejscowości Dobryń Duży w powiecie bialskim, na drodze krajowej nr 68. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu pojazdu osobowego z ciężarowym.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Audi, stracił panowanie na łuku drogi uderzając w samochód ciężarowy marki Scania. Ciężarówka była zaparkowana na pasie postojowym. Osobówką kierował 23-letni mieszkaniec gminy Terespol, natomiast za kierownicą ciężarówki siedział 30-letni obywatel Białorusi.

Do szpitala z obrażeniami ciała trafił kierowca audi. Jak się okazało po badaniu alkomatem mężczyzna był nietrzeźwy, miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Drugi z mężczyzn nie doznał obrażeń ciała. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku.

(fot. Policja Biała Podlaska)

6 komentarzy

  1. Naprawa ciężarówki z własnej kieszeni – niezapomniane doświadczenie życiowe. Nie piszę o konsekwencjach prawnych bo dla patusów za kółkiem mają znaczenie symboliczne, żeby nie rzec sentymentalne.

  2. Czasami myślę, że dobrym pomysłem byłoby instalowanie alkomatów w pojazdach. Dmuchasz , amsz wynik 0,00 to odpala bez problemu. Jak nie, to nie pojedziesz.

  3. Tam fszyskie chlejom

  4. Mogą go posadzić ?

  5. Dopóki pijusy wybierają ciężarówki jeszcze nie ma tragedii.

Kursy walut

  • USD 4.5066zł -0.22%
  • GBP 5.4151zł 0.02%
  • EUR 4.6684zł -0.28%
  • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie