690 680 960

Wybiegł z posesji wprost przed jadące auto. Potrącony 13-latek trafił do szpitala (zdjęcia)

Dziecko wbiegło wprost przed nadjeżdżającego volkswagena. Kierująca nim kobieta nie zdołała zatrzymać pojazdu. Rannego chłopca śmigłowcem przetransportowano do szpitala.

Do wypadku doszło w piątek po godzinie 15 na ulicy Kodeńskiej w Piszczacu. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane o potrąceniu dziecka przez samochód osobowy. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili policjanci, 13-latek wybiegł na jezdnię z terenu posesji. Dostał się wprost przed nadjeżdżającego volkswagena. Kierująca pojazdem 36-latka nie zdołała zahamować w wyniku czego chłopiec został potrącony.

Z uwagi na obrażenia ciała, jakich doznał nastolatek, podjęto decyzję o zadysponowaniu Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Śmigłowiec przetransportował dziecko do szpitala. Teraz policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności wypadku.

(fot. policja)

11 komentarzy

 1. to teraz tatus zabuli za naprawe

 2. No to rodzice mają na co przeznaczyć w najbliższym czasie 500+.

 3. Żałosne są wasze komentarze bezduszni egoiści

 4. gdyby za kierownicą zasiadał mężczyzna wyhamowałby -dziecko nie było by poszkodowane

  • Gdyby to był mężczyzna to nie byłoby już po co wzywać karetki. Statystycznie głównie mężczyźni są sprawcami wypadków. Poza tym nastolatek został ranny ale nie jest poszkodowanym a sprawcą wypadku. Komentarz i nick jest widzę odzwierciedleniem średniowiecznych poglądów jednego z obecnych ministrów. Lepiej pomódl się w intencji zdrowia nastolatka a nie głupio komentujesz.

  • Do garów to Ty się nadajesz, mistrz kierownicy i patelni 😀 mało inteligentny jesteś człowieku na takich jak wy leje ciepłym moczem

 5. Widzę tzw. bezpieczne 50-60km/h+ w strefie 30km/h.

  • Można oczywiście napisać, że gdyby bardziej uważał. Ale, gdyby wolniej jechała to być może do tego potrącenie też by nie doszło, albo obrażenia były mniej groźne. Te wgnioty nie wyglądają na lekkie potracenie.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!