Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Zjechał audi na zlikwidowany odcinek drogi. Dwie osoby trafiły do szpitala

Wczoraj wieczorem w miejscowości Hrud doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek tuż przed godziną 22 w miejscowości Hrud w powiecie bialskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku z udziałem jednego pojazdu osobowego, w rejonie przebudowy skrzyżowania.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 20-latek kierujący samochodem osobowym marki Audi, jadąc w kierunku Janowa Podlaskiego zjechał na zlikwidowany odcinek drogi. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było niedostosowania prędkości do warunków ruchu na przebudowanym skrzyżowaniu. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznały dwie osoby, pasażerowie auta.

Kierujący pojazdem był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego wypadku.

(fot. Policja Biała Podlaska)

7 komentarzy

  1. Znowu ałdica!

    • A co masz po wsiach innego? Na każdym podwórku 20-letnia A3 czy A4 stać musi. Zasady ruchu też proste. 100 w zabudowanym, 150 poza. A pierwszeństwo ma ten jadący na wprost, bo bardziej rozpędzony.

  2. Gdzie informacja o stanie oświetlenia pojazdu?

  3. Tam była plama oleju. ?

  4. Jednak pomalowanie zacisków hamulcowych na czerwono nie pomaga? Zapinanie pasów bezpieczeństwa to nie tylko obowiązek! Leczenie poszkodowanych na koszt kierowcy za niedopilnowanie pasażerów z wykonania obowiązku zapięcia pasów.

  5. Już niedługo będą autonomiczne samochody, będzie można chlać, ćpać, ru*** i jechać jednocześnie. I chyba nawet prawko nie będzie potrzebne.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo