Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechał w oczekujące przed skrzyżowaniem auta. Wszystko nagrała kamera zamontowana w jednym z nich (wideo)

Moment zderzenia trzech aut, jakie miało miejsce we wtorek rano na ul. Głębokiej w Lublinie, został zarejestrowany przez kamerę. W kolizji nikt nie ucierpiał.

26 komentarzy

 1. No pięknie, kolejny bolt w Toyocie – czy oni w ogóle potrafią jeździć? Ciągle w kogoś wpadają, albo tankują LPG do 4 hybryd naraz z 1 dystrybutora, wszystko jakieś małolaty…

 2. Juz bezpieczniej jezdza nauki jazdy od boltow

 3. Czy mi się wydaje czy królowa lawet miała niesprawne światłą stop?

 4. Innowacyjne podwozy…zagrożenie na drogach

 5. i znowu nieogarnięty BOLT-dziasz w tępej akcji !!!!

 6. Droga Redakcjo. Pamiętam jak powstał ten serwis to bardzo szybko podawał informacje o tym co się dzieje na drogach Lublina i okolic. Dzięki temu można było omijać korki na miejscach zdarzeń. Teraz po 14tej informujecie co się stało „w godzinach porannych”. Albo jeszcze lepiej „wczoraj”. Szybkość informacji maleje w miarę wzrostu ilości reklam wszystkiego i informacji sponsorowanych. Czy wiecie, że wjazd do Nałęczowa od strony Lublina jest teraz zablokowany bo w alei Lipowe był wypadek? Napiszecie o tym jutro rano?

 7. ormo w stanie spoczynku

  Od francuskich aut to się odwal.Jeżdziłem c4 GP z półautomatem 9lat .Kupiłem dwuletni z przebiegiem 130tkm.Sprzedałem z przebiegiem ponad 500tkm.wymieniłem sprzęgło,końcówki drążka,tarcze i klocki.Wszystko robiłem na czas głównie wymiany płynów.Przestonne wygodne,oszczędne auto.Dziś jeżdzę trzyletnim passatem.Zaczynam zaprzyjażniać się z okolicznymi mechanikami i elektrykami.

  • 3 letnie teraz to co nie kupisz to jeżdżący szalet …znaczek na masce to tylko marketing ,który nie ma nic wspólnego z niezawodnością …teraz nowe gnioty mają utrzymywać serwisy i producentów części .Niestety niezawodna motoryzacja skończyła się w okresie 2000-2005

  • Miałem 406 i na zawsze wyleczyła mnie z francuskiej motoryzacji. Elektronika Sagema, delikatne zawieszenie. Ile to gó.no mnie pieniędzy kosztowało. Minęły lata, i firma kupiła nowe renówki. Porażka. Francuzi niech się zajmą gotowaniem, a nie motoryzacją.

 8. Bolt,czyha na Ludzi w Lublinie.
  Na drodze męczenników majdanka dziś kolejne ofiary.

 9. Aż się dziwie tym pseudo prezesom że zatrudniają i powierzają auta za 130 tys. takim żółtodziobom co za mleko matce nie zapłacili a wołają się kierowcami zawodowymi. Przecież nie ma dnia żeby Bolt w coś nie przydzwonił. A za fajerą młokos w kapturze.