Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Po tragicznej śmierci dwóch braci, w Biszczy ogłoszono żałobę

Wójt gminy Biszcza, w związku z tragiczną śmiercią dwóch młodych mieszkańców, ogłosił na terenie gminy żałobę. Bracia zginęli w wypadku samochodowym.

26 komentarzy

 1. Szkoda chłopaków, szkoda ich rodziny, ale niestety po pijaku ani z pijanym kierowcą nie wsiada się do auta….

 2. Najszczersze wyrazy współczucia dla rodziców i rodziny..

 3. To już jest jakiś żart…
  3 skrajnie nieodpowiedzialne osoby gdzie każda z nich jest winna tego wypadku i ogłaszać z tego powodu żałobę? Z powodu ich głupoty, że wsiedli do auta z pijanym i pozwolili mu kierować? Bez jaj…

  • Z powodu śmierci dwóch młodych ludzi, którzy mieli przed sobą całe życie.
   Mały człowieczku.

  • Popieram, żałoba? Chyba wiedzieli z kim wsiadają do auta…

   • W Polsce nie tylko po pijakach ogłasza się żałobę.
    Pamiętacie tych klawiszy co to pojechali na prywatna, zagraniczną wycieczkę podczas której zostali zastrzeleni przez jakiegoś fanatyka religijnego?
    Zostali odznaczeni i pochowani z honorami przynależnymi bohaterom narodowym.

  • Dobrze prawisz. Na własną odpowiedzialność wsiedli z ochlejmordą do auta i z tego co wynika, chyba lubili szybką jazdę. Nikt ich na siłę do auta nie wepchną, nikt nie kazał jechać szybko. Sami wybrali taki los.

  • Jarux dobrze że Ty zawsze ,wszędzie i w każdym wieku byłeś zawsze przezorny,poukładany i bez skazy w swoich czynach.Życzę Ci żeby nigdy Twoje dziecko czy ktokolwiek z Twojej rodziny nic takiego głupiego nie zrobił……
   Trochę więcej dystansu do życia i szacunku dla takiej tragedii..

   • Apoloniusz Pierdółko, brat Kleofasa, też Pierdółki, a mąż starej Pierdółkowej

    Na szacunek miła „Przyczepności”, trzeba sobie zasłużyć swoim postępowaniem za życia, a nie dlatego, że się marnie go skończyło.

 4. Głupoty ciąg dalszy widzę, farsa !

 5. Czy ofiary też były pod wpływem, czy też dla dobra opinii publicznej ta informacja będzie utajniona?

 6. Ej jarux tylko tacy jak ty piszą bez jaj,postawić bariery energłochłonne w Lublinie na diamentowej, jakiś chory tor itp.idź w kolejkę po olej do głowy nie osądzaj dwóch młodych chłopców że to ich wina , że wsiedli do auta z pijanym kierowcą, może nie wiedzieli że on jest po kielichu. Trzeba współczuć rodzicom i dodać im otuchy

  • 1 promil to nie jest kielich i to już czuć i widać. Podjęli ryzyko wsiadając do auta z pijanym i samo to pokazuje, że to oni nie mieli oleju w głowie. jak nie 16latek to jeszczechłopiec,ale 20 latek powinien już sobie zdawać sprawę z konsekwencji tego czynu.
   Może to co piszę jest brutalne ale prawdziwe.

 7. Współczuje rodzinie,nie ma sensu pisanie jacy byli nieopowiedzialni,z pewnoscia wielu z nas w młodości popełniali wiele błędów ich niestety kosztowało to życie ale zanim napiszecie cos glupiego zastanowcie sie co przeżywa ich matka,ojciec lub rodzeństwo i jeśli u was w rodzinie zdarzyłby sie taki wypadek to czy byście tak samo reagowali.życie pisze różne scenariusze wiec prosze o odrobine pokory i wspolczucia dla rodziny ktora pograzona jest w załobie.

  • Owszem miałam naście lat i wolałam przejść 8 km na piechotę niż wsiąść do auta z pijanym sąsiadem za kierownicą, także ten. Nie było wtedy komórek, żeby powiadomić rodziców. Może i w tym wieku robiłam głupoty, ale nigdy nie naraziłam siebie na utratę życia.

 8. no, bardzo przykre, ale im już jest lepiej tam gdzie są teraz…
  3mcie sie tam, wszyscy tam zajdziemy…

 9. Oj ludzie ludzie tu chodzi o sumienie że byli to młodzi ludzie czyjeś dzieci, brat,wnuki czy koledzy po prostu byli a ich nie ma, a czy można poznać kierowcy po jednym piwie?ja bym nie poznał czy ktoś wypił jak by nie było wyczuwalne i się nie przewracal itp nie napisane jest ile mia promili.Zimno było pogoda jak widać i wsiedli to tylko dzieci nikt nie myśli o konsekwencji łatwo komuś z boku komentować jak było trzeba zrobić gorzej rodzinie myślę że nawet i oni byli pod wpływem to nie znaczy że byli złymi ludźmi mogł byś to być ty kilka lat temu kiedy wydawało się że życie jest beztroskie

  • Tak, 16 i 20 lat to mniumniusie dzieciątka, które owszem, coś tam o alkoholu słyszały, ale żeby on przeszkadzał 21-letniemu (też dziecku) w prowadzeniu auta, to już nie.
   Mamusia zapomniała powiedzieć?
   Po mojemu, ta żałoba to na dowód, że w gminie jest społeczne poparcie dla pijaków za kierownicą.
   Bo kierowca, sprawca wypadku jest też dla gminy stracony.
   Nawet jak jakimś cudem go nie zamkną, to na wózku też jest dla społeczeństwa nieużyteczny.
   Czyli, ze żałoba jest po 3 straconych obywatelach, a nie po dwóch.

   • sędzia (nie) sprawiedliwy

    Nie jestem zwolennikiem takiej formy , no chyba że byli to ludzie zasłużeni gminie, wtedy OK

    • Ludzie zasłużeni gminie??? Wyrostek (16 l) i 20-letni (powiedzmy, że mężczyzna)???
     Na tym tle nie należy pomijać zasług tego 21-letniego sprawcy, który chyba najbardziej się gminie „zasłużył”

 10. Ciekawe co by wszyscy piszący o mnie, że jestem bezduszny, bez oleju w głowie pisali/mówili gdyby to auto nie zatrzymało się na drzewie tylko wjechało w bliskich i nie daj Boże zabiło ich? Pewnie coś w stylu „pijany de… za kółkiem. Czemu go nie powstrzymali przed prowadzeniem” Dla tego mówię, że Ci dwaj są współwinni i nie żyją przez swoją głupotę i lekkomyślność. Całe szczęście, że to się aby tak skończyło, a nie, że zabili przy okazji niewinne postronne osoby które znalazły się w złym miejscu w złym czasie.

  Rodzice mi wpajali od małego zasadę ograniczonego zaufania oraz po pijaku ani z pijanymi nawet po piwie nie wsiadać do auta i te samy zasady chce wpajać swoim dzieciom w przyszłości. Niestety patrząc na to co się dzieje nie tylko jeżeli chodzi o pijanych ale i przejścia na pieszych to są umierające zasady zwłaszcza ograniczonego zaufania.

Z kraju