Spożywał alkohol nad jeziorem, uderzył volkswagenem w drzewa. Palił papierosa na izbie przyjęć

We wtorek nieopodal Firleja doszło do zdarzenia drogowego z udziałem nietrzeźwego kierowcy. Mężczyzna zakończył podróż volkswagenem na przydrożnych drzewach.

Do zdarzenia doszło we wtorek przed godziną 20 w miejscowości Baran w powiecie lubartowskim. Policjanci przyjęli zgłoszenie, z którego wynikało, że kierowca volkswagena zjechał z drogi i uderzył w drzewa.

Na miejscu policjanci ustalili, że kierujący pojazdem marki Volkswagen w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na pobocze uderzając w drzewa. Mężczyzna nie odniósł poważnych obrażeń. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał w organizmie 2 promile alkoholu. Policjanci zatrzymali młodemu kierowcy prawo jazdy.

Jak się okazało, kilka godzin później, ten sam 21-latek awanturował się i palił papierosa na izbie przyjęć w szpitalu w Lubartowie. 21-letni mieszkaniec gminy Garbów za jazdę w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji drogowej, będzie odpowiadał przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie także za popełnione wykroczenia, których dopuścił się podczas pobytu w szpitalu.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

Zobacz również

20 komentarzy

  1. I co mu zrobicie ? Możecie mu skoczyć .

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!