Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ryk silnika, a spod maski audi wydobywający się dym. Tak pijany 15-latek odwoził znajomych po imprezie

Będący na wolnym policjant z Lublina usłyszał ryk silnika i zauważył wydobywający się dym spod maski audi. Za kierownicą auta siedział nietrzeźwy 15-latek. Przysypiającemu nastolatkowi funkcjonariusz zabrał kluczyki i powiadomił patrol.

W niedzielę po godzinie 6:00 będący na wolnym policjant usłyszał ryk silnika z pojazdu jadącego po drodze powiatowej w Bystrzycy w powiecie kraśnickim. W pewnej chwili zobaczył z trudem poruszające się audi. Spod maski samochodu unosił się dym, a kierowca wykonywał dziwne manewry próbując jechać dalej.

Funkcjonariusz pełniący na co dzień służbę w OPP w Lublinie podbiegł do pojazdu i zobaczył za kierownicą zmęczonego i przysypiającego już nastolatka. Wyczuwając od niego woń alkoholu uniemożliwił mu dalszą jazdę, wyciągnął kluczyki i wezwał patrol ruchu drogowego.

Policjanci interweniujący na miejscu przebadali 15-letniego mieszkańca Lublina alkomatem. Nastolatek miał w organizmie ponad 1,5 promila. W bełkotliwej mowie 15-latek tłumaczył, że rozwoził znajomych po nocnym ognisku, a samochód wziął od jednego z członków rodziny.

Nieletni wrócił do domu już pod opieką wezwanego ojca. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem rodzinnym i nieletnich.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

9 komentarzy

  1. aŁdi, aŁdi, aŁdi, BMW, aŁdi, aŁdi, BMW, aŁdi, aŁdi, BMW…

  2. No i to się nazywa bezstresowe wychowanie dzieci.

  3. Tatary sie bawio

  4. A potem narzekają, że wymagane jest 5 lat doświadczenia w prowadzeniu pojazdów podczas gdy osoba ubiegająca się o pracę ma tylko 20 lat

  5. Krasnik i awdi to komplet ach ta prowincja.

  6. Ten policjant zareagował prawidłowo, ale reszta sioła przeszłaby obojętnie obok takiego smroda… Jakby prawo pozwalało ,to za słuszną reakcję tego i każdego policjanta ,co czyni dobrze osobiście bym często Ich wynagrodził jakimś ,,the Impossible collection of Whiskey ,,

  7. W ten oto sposób policjant uchronił małolata a może i osoby postronne przed większym nieszczęściem. Rodzice powinni mu podziękować.

Z kraju