Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Przyjechał pod dom wójta, podpalił opony i rozlał gnojowicę. Stanie przed sądem (zdjęcia)

Chełmscy policjanci prowadzą czynności związane ze zdarzeniem, do którego doszło wczoraj przed domem wójta gminy Dorohusk. Jeden z rolników niezadowolony z jego decyzji o rozwiązaniu protestu na granicy, podpalił opony przed bramą wjazdową na posesję i rozlał gnojowicę. Wszystko zostało uwiecznione na nagraniu w mediach społecznościowych.

Wczoraj około godziny 17.30 dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o podpaleniu opon i wylaniu nieczystości przed posesją jednego z mieszkańców miejscowości Dorohusk. Na miejsce zostali skierowani policjanci, którzy zabezpieczali teren. Straż pożarna ugasiła płonące opony. Jak się okazało do incydentu doszło przed posesją wójta gminy Dorohusk.

– Na miejscu wykonaliśmy oględziny i ustaliliśmy sprawcę tego zdarzenia, który bezpośrednio po tym oddalił się. Jak się okazało swoje działanie uwiecznił na nagraniu, które zamieszczone zostało w mediach społecznościowych. Prowadzimy czynności o wykroczenie. W tej sprawie skierujemy wobec 33-latka wniosek o ukaranie do sądu – informuje komisarz Ewa Czyż z chełmskiej Policji.

Za ten czyn mężczyźnie grozi grzywna do 5 tysięcy złotych. Wkrótce jego sprawą zajmie się sąd. Mundurowi zabezpieczyli m.in. wideo, które znalazło się na mediach społecznościowych. To relacja wideo, którą na żywo prowadził 33-latek.

Przyjechał pod dom wójta, podpalił opony i rozlał gnojowicę. Stanie przed sądem (zdjęcia)

fot. Policja Chełm

Przyjechał pod dom wójta, podpalił opony i rozlał gnojowicę. Stanie przed sądem (zdjęcia)

fot. Policja Chełm

PRZECZYTAJ

Gnojowica i płonące opony przed domem wójta. Rolnicy „dziękują” mu za „wspieranie Ukrainy kosztem Polaków”

36 komentarzy

 1. Chłop od pługa oderwany , to co się dziwić..

 2. Na podrzucanie śmieci jest chyba jakiś paragraf?

  • Zgadza się pozwij niemcy za podrzucanie rudych smieci

   • nie dobre być robić sprawę o śmieci które przyjechały za rządu PISu, PIS wszystko robił wspaniale nie dopuścił by do tego.

 3. Wałęsa za bunt został prezydentem i dostał nobla, na wschodzie jak była pomarańczowa rewolucja to nasi brawo im bili a polacy jak protestują to sie mówi że nie mają racji….

  • to właśnie taka jewropejska wolność i równość a głupi naród to łyka i sam sobie kaganiec zakłada. Jak się ockną to już będzie za późno na cokolwiek. Pod przykrywką szczytnych haseł w imię obrony klimatu, praw mniejszości itp powolutku, małymi kroczkami wprowadza się zamordyzm i totalną kontrolę nad plebsem.

 4. głosujcie nadal na sługusów szwabów, ukrów i kacapów czyli po

Dodaj komentarz