Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Po porodzie utopiła córeczkę w rzece. Już wcześniej szukała sposobów na pozbycie się dziecka

Nocą urodziła córeczkę, następnie zaniosła ją nad rzekę i wrzuciła do wody. Już wcześniej szukała sposobów na dokonanie aborcji, poronienie lub też sprawienie, aby dziecko urodziło się martwe. 23-latce grozi dożywocie.

42 komentarze

 1. ATyle par nie może mieć dzieci. A taka jedna z drugą jak nie do rzeki, to do pieca, czy w ręczniki. Jak tak można, własne dziecko.

  • Nie dochodziłoby do takich sytuacji gdyby aborcja w końcu była legalna. Nie każdy pragnie mieć dziecko.

   • Zastanawia mnie co kieruje ludzmi takimi jak Ty, ze zabicie dziecka przed porodem jest super, ale po porodzie to juz okrucienstwo. Co kieruje logika ludzi, ktorzy mysla, ze dziecko, ktore rodzi sie dzis, wczoraj mozna bylo unicestwic, ale jutro juz nie wolno. Czy to dziecko na x dni przed porodem nie bylo czlowiekiem?

    • co tu idiotom tłumaczyć, zaślepieni w swoich ideologiach nawet do końca ich nie pojmują…z idiotami się nie dyskutuje, przed idiotami się trzeba bronić

   • aborcję to powinni na ciebie wprowadzić można urodzić i zostawić w oknie życia albo w szpitalu. Wtedy nikt by nie miał pretensji

    • Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

     Z tymi oknami życia nie jest tak pięknie jak nam przedstawiają, ja chciałam tam zostawić swojego męża o mentalności noworodka – nie chciano go przyjąć.
     Powiem nawet więcej – spotakałam się ze zdecydowana odmową!

    • Nikt oprócz dziecka które zostało w ten sposób porzucone. Chciałbyś się dowiedzieć, że zostałeś zostawiony w oknie życia? Że matka chciała się Ciebie pozbyć? Nawet jak znajdzie się dla takiego dziecka rodzina zastępcza, to jest to niczym innym jak surogatyzm, urodzenie dziecka dla kogoś innego, a potem oddanie go, tyle że w tym przypadku nie wchodzą w grę pieniądze więc jest to legalne. Ale nazywajmy rzeczy po imieniu.

     • „…Nikt oprócz dziecka które zostało w ten sposób porzucone….” Czyli jednym słowem lepiej po porodzie ZABIĆ!!!
      Po co ma się całe życie z traumą zmagać. Gratuluję komentarza. Mam nadzieję, że przed Sądem, dzieciobójczyni powoła się na twoją, jakże światłą wypowiedz.

   • Jakim to skończonym imbecylem trzeba być żeby tworzyć takie konkluzje? Nie chce mi się już tłumaczyć gdzie kończy się twoja wolność a prawo do życia drugiego człowieka bo i tak nie dotrze. Wiele jest rodzin które przyjęłyby takie dziecko z radością. Biedna matka widać się pomyliła, rzeka nie była do dziecka przyjaźnie nastawiona i dlatego dziecko się utopiło…

   • Co za różnica czy legalna czy nie legalna. W obydwu prZypadkach mówimy o zabiciu własnego dziecka.

   • Jak nie pragnie to niech robi tak żeby jej się nie trafilo. Do nauki a nie do seksu jak się okazuje odpowiedzialności nie potrafi unieść.

  • Wasne czy nie… jak tak mozna z dzieckiem jakim kolwiek.

 2. „Cały czas chodziła do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne.”

  chyba kogoś tu czeka komisja dyscyplinarna…

  • A to z jakiego powodu? Wypisanie recepty rzadko kiedy wiążę się z badaniem. Po tabletki chodzę co 2 miesiące a na fotel siadam raz w roku. Lekarz nie ma rentgena w oku.

 3. Apostazy Pierdółko, brat Eustachego (też Pierdółki i mąż starej Pierdółkowej

  Jeśli nie zmieni się zbyt restrykcyjne podejście do usuwania niechcianych ciąż takie i podobne przypadki pozbywania się dzieci będą coraz częstsze.
  Pamiętacie kiszenie w beczkach z kapustą, albo powodowanie smogu poprzez spalanie niemowlaka?

  • Jeżeli nie zmieni się moralność i dawanie żopy na lewo i prawo takie przypadki będą się zawsze pojawiały. Należy myśleć przed a nie po. Ale komu ja to tłumaczę?

 4. Jerzy Gondol z Nadwisły

  No cóż, jedne topią inne palą – taki mamy klimat i… Matki Polki

 5. Kieckowi oto wasza następna ofiara w imię miłości, ale co wam tam – alleluja i do przodu. Oby ten wasz bóg naprawdę istniał i się z wami za to wszystko policzył…

 6. Rajmund Anzlik

  Dlatego o aborcję walczą żeby później po cichu i bez konsekwencji się pozbywać biednych dzieci 🙁

  • I raczej byłoby to lepsze rozwiązanie niż uśmiercać je tuż po porodzie. Niech walczą.

   • weź śmieciu zmień podpis, nie zgadzam się aby nazwa mojego miasta była wykorzystywana do propagowania legalnego mordowania dzieci

 7. Ojcem dziecka jest żonaty facet który wiedział o ciąży i JEGO ŻONA również , to właśnie jego żona tak ją sponiewierała a kochaś z potulnym ogonkiem wrócił na łono rodziny .Młodej dziewczynie coś się w głowę stało i tyle. Niech tą żonę szlak trafi i tego jej męża łacha również.

  • Żonę tego gościa niech trafi szlak?! Dawno chyba u psychiatry nie byłaś. Winna jest ta co zabiła dziecko a nie ta co zrobiła jej awanturę o seks ze swoim mężem . Lecz się

 8. Ciekawe dlaczego pomyślałeś akurat o strajkujących pielęgniarkach? O to akurat powinieneś zapytać swojego psychoanalityka przy najbliższej konsultacji. To co napisałeś jest absurdalne i chore.

  • Jeżeli nie dostrzegasz wspólnego mianownika jakim jest dziecko, to chyba bardziej z tobą jest nie halo niż ze mną. Ale lewactwo tak ma. Odejść od łóżka chorego bezbronnego dziecka, bo się mało? zarabia, czy zabić po porodzie, bo będzie przeszkadzało w zabawie; jak dla mnie to to samo.

   • ty mieciu zapisz się na leczenie nóg…

    • proponuję udać się do DSK i zobaczyć jak wygląda strajk. Czy pielęgniarki odeszły od łóżek a pacjenci biegają samopas…

    • Fajne mają koleżanki, te które zostały i pracują. Zostawiły im swoje obowiązki i chodu na zwolnienie. Lato ciepło to przy adnotacji ” chory musi leżeć” wygrzewają tłuste tyłki na zalewem. Cofnąć urlopy, a pracodawca ma do tego prawo, już im koleżanki podziękują. Chorowite po powrocie, wysłać w pazdzierniku lub styczniu. Jak widać, upały im nie służą.

 9. dziwne tylko, ze nie chodziła do ginekologa po tabletki przed zajściem w ciąże…to by całkowicie załatwiło sprawę…myślenie PO JEST NIESTETY DOMENĄ WIELU…
  jest przecież okno życia w Lublinie…ale kto miał ja tam zawieźć…co miała zrobić zaszczuta kobieta w tym kołtuńskim kraju…gdzie najbardziej się liczy co powiedzą sąsiedzi….
  jak kochaś się ulotnił rodzice powinni ją zawieźć do szpitala…mogła je tam bez żadnego problemu zostawić skoro nie chciała dziecka…uszczęśliwiła by jaką rodzinę, która akurat go bardzo pragnie…

 10. Nie potrzebna antykoncepcja dla ludzi z głową. Dziecko samo na świat się nie prosiło. Jeśli ktoś ma nasrane w głowie to niestety ale będą się takie rzeczy działy jeśli ktoś nie umie wsiąść na siebie odpowiedzialności swoich czynów.