Pijany kierowca wjechał w samochód na minuty (zdjęcia)

Wsiadł za kierownicę po pijanemu i wjechał w toyotę. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Niebawem 26-latek usłyszy zarzuty. Będzie też musiał pokryć koszty naprawy wyrządzonych przez siebie szkód.

27 komentarzy

 1. Nie mógł w jakieś grube drzewo stuknąć?

  • Kto pisze te artykuły ? Ludzie po gimbazie i tyle z wykształcenia, Obłęd, zdania złożonego nie potrafią odpowiednio sklecić.

  • Straty nie są bardzo duże. Z pomocą rodziców typ powinien je ogarnąć.

 2. Taxi mpt, moze i pijanych woza

 3. Wypadek miał miejsce na ul. Elsnera, przed przejściem dla pieszych.

 4. No to żeś gościu zarobił . Za te koszta jakie cię czekają łącznie z wyrokiem , to kupił byś sobie 10 takich starych opli i wypił „morze” wódy .

 5. Pijany sałata, podnosi ocene w rankingu do 6/10.

  • Pijusa do pudła ale 8 pkt. mu się należy za wyeliminowanie tego co zwiększa liczbę miejsc parkingowych wg. zarobaczonej kasty.

 6. A czemu zasłaniacie logo pijaka co jeździł w korpo, a nie *** na minuty ?

 7. No i gdzie te wszystkie komentarze lubelskich taksówkarzy, zatroskanych o życie i zdrowie pasażerów, że tylko oni są bezpieczni i bezwypadkowi, że bolt to zło najgorsze w całym mieście?! Na fejsbuczku również cisza 🙂

  • Obyś tak jeździł jak piszesz po polsku i jeszcze myślał. Na dachu brak napisu taxi (może zdążył zdjąć, a może nie), więc taksówka na zdjęciu, to nie jest! Jak kogut był zdjęty, to kierować tym pojazdem mógł nawet Św. Mikołaj. Masz jeszcze jakieś dylematy mundrołku bolciarz

   • Taxidriver, rozumiem że prawda w oczy kole , ale nawet jak jest napis taxi na dachu to również moze kierować tym autem każdy, ponieważ nie ma w taksowkach chipa który rozpoznaje tylko i wyłącznie inteligentnych i bystrych kierowców taxi!! Jest to niezgodne z przepisami ale możliwe do zrobienia. A czy samochód z napisem bocznym bolt bez taxi na dachu, jadacy np. Umyć auto( bolciarze to robią, co wśród taxi driverow rzadko się zdarza), który ma stłuczke będzie opisany przez szanowne grono super kierowców taxi jako zwykły pojazd uczestniczący w stłuczce? Czy kolejny narwany kierowca bolta rozbił samochód powodując zagrożenie w ruchu lądowym ? Ps. Czy szanowny pan taxidriver należy do grona wymieniaczy klocków hamulcowych na sztuki? Czy na bogato parami ? Bo nie wiem z kim mam doczynienie:)

   • Widziałem ten wypadek i gościu miał kogut na dachu z napisem taxi. Poza tym długo słychać było pisk opon. Wiem że Wam sałaciarzom zawsze się śpieszy ale jazda na podwójnym gazie to już duża przesada

    • Pozdrow kolege Białorusina jadącego nówka skoda 1.2 ( taka jak lubicie biała)co zabił na pasach przed zamkiem kobietę kurwiu młody.

 8. Samochód bez koguta to już nie taxi. Młody nauczy się. Prawko przepadło

  • Czyli „bolciarz” jadący bez pasażera który ma stłuczkę to jest niebezpieczeństwo?! natomiast samochód Taxi bez koguta to już traktujemy jako normalny pojazd?? Tak mam rozumieć Twój tok rozumowania?? I rozumiem że byłeś na miejscu i widziałeś że auto było bez koguta?? a może kierowca zdjął lub magnes puścił podczas stłuczki i co wtedy?

   • Jakby jechał ok. 150 km/h, to magnes by puścił. Idź spać bo sam jeszcze popuścisz od swoich teorii jedynie słusznych.

    • A znasz prawa fizyki ?

     • Ja znam i «co ma piernik do wiatraka». Przekroczyć w tym miejscu i o tej porze 60, to nawet na bani jest sztuką i magnes na pewno nie puści. Masz wpisy niezwykle obiektywnych świadków, którym też chyba coś puściło ale zawiści i jadu nie brakuje od płacenia wszystkich świadczeń i czystości. Trzymajcie się razem i jedźcie jak najdalej w jedną stronę.

      • Rozumiem że jak jest zderzenie bolta to oczywiście tam są zawsze obiektywni świadkowie, ale już jak wypadek taxi to świadkowie podstawieni i nieobiektywni. Rozumiem że tacy jak ty zwolennicy jedynie słusznej partii nie znosicie krytyki a tym bardziej prawdy, ale bujaj wora bierz różaniec idź się pomódl i z imieniem Boga na ustach nie nawidź bliźniego swego. A przy okazji cwaniaczku jak tam stan techniczny Twojego śmierdziwozu ??

 9. Chłopie bolty są niepunktualne, prawie nigdy nie przyjeżdżają na czas, w natężonym ruchu są drożsi aniżeli najlepsze korporacje taxi, robicie z ludzi idiotów. Jeździcie często bez kierunkowskazów, samochody niedostosowane do okazjonalnego przewozu osób, dużo aut bez obowiązkowego oznakowania pojazdu. To tak jakby kucharzowi kazać układać glazurę. Trzeba mieć potrzebne dokumenty i wiedzę. Bolt to nie taxi. Bolt to wyprowadzanie 20% z każdego kursu poza POLSKĘ – do Estonii. Jesteście do Bani antyPolskie pomioty. Pozdrawiam. Wierny Pasażer Taxi i zwolennik zawodu Taksówkarz.

  • Tylko w autoryzowanym serwisie i cały element, jak klocki to tył i przód. Jednocześnie łącznie z tarczami, cylinderkami i płynem hamulcowym, a i czasami łożysko poleci, to też parami. I za wszystko płacę ze swojej sakiewki. Nie płaci międzynarodowa korporacja, która kroi naiwnych, nieświadomych leszczy bo żreć trzeba byłe co byle jak aby do przodu i było nowocześnie, opakowane i tanio. Gó.. o też można opakować w pazłotko i będzie cukierkiem.

 10. Większość taksówkarzy to byli pracownicy którzy nie odprowadzają składek za ZUS, nie dość że zabierają miejsca pracy to wszyscy składamy się na ich „druga ” pensje , bardzo duże część z nich ma zarejestrowana firmę w Czechach na Słowacji lub UK, i w tym przypadku nie płacą żadnych składek i podatku, ale to oczywiście jest politycznie poprawne. Co do taksówek ja osobiście nigdy do nich nie siądę bo po pierwsze są brudne, śmierdzące, a stan techniczny pozostawia wiele do życzenia. Z racji zawodu wiem co pisze. 35 % taksówek przechodzi u mnie badanie techniczne. Reszta nadaje się do naprawdę solidnej naprawy.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7978zł -0.09%
  • GBP 5.2235zł -0.27%
  • EUR 4.5481zł -0.14%
  • CHF 4.1279zł 0.2%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja