Pijany kierowca wjechał w samochód na minuty (zdjęcia)

Wsiadł za kierownicę po pijanemu i wjechał w toyotę. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Niebawem 26-latek usłyszy zarzuty. Będzie też musiał pokryć koszty naprawy wyrządzonych przez siebie szkód.

Do zdarzenia doszło w środę po godzinie 12 na ul. Elsnera w Lublinie. Policjanci zostali powiadomieni, że na wysokości Zespołu Szkół nr 5 pijany kierowca doprowadził do kolizji. Na miejsce skierowany został patrol drogówki.

Jak wyjaśnia kom. Andrzej Fiołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, kierujący oplem mężczyzna wjechał w tył toyoty. W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń ciała.

Badanie alkomatem wykazało, że kierowca opla miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Niebawem 26-latek usłyszy zarzuty. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna. Będzie też musiał pokryć koszty naprawy wyrządzonych przez siebie szkód.

(fot. nadesłane)

Zobacz również

27 komentarzy

 1. „nEI MA koGUta nA daCHU tO niE TAXI” – buhaha buhaha… jak nie była to pijana złotówa, to albo ex-złotówa, albo złotówa co pożyczyła pijakowi samochód, tak czy inaczej obnaża to typowe złotówy.

 2. Długi pisk opon?? W aucie wyposażonym w ABS??? Czyli typowa taksówka z niesprawnymi hamulcami . W serwisie taksówkarz przyjechał kiedyś i zaklepał tylne przewody hamulcowe żeby nie naprawiać hamulców tylnej osi. Większość taksówek to złom – korzystam z niechęcią – sam jeżdżę starymi autami, ale zadbanymi i serwisowanymi. Tyle lat taksówkarze nie byli w stanie stworzyć fajnych jednolitych barw aut w Lublinie, ani floty zadbanych aut ( niekoniecznie nowych), że nie wspomnę o zachowaniu na drodze nielicującym z zawodowym kierowcą. Oczywiście są wyjątki. Ale konkurencja Bolta może czegoś ich nauczy….

  • Jestem ciekaw w jakim polskim mieście widziałeś jednolite barwy taksówek? A to że bolty są w znacznej części białe spowodowane jest brakiem dopłaty w salonie za kolor podstawowy:D tacy to „Janusze” biznesu leasingują te tanie malizny z Rumunii bądź Czech

 3. Ty – klient – nie twoja sprawa *** jak ktoś jeździ, czym z kim i co robi. Swoją lewacką jedynie słuszną ideologię głoś u siebie w Brukseli. Nie pchaj cuchnących łap do osób pracujących na swój rachunek bez pośredników.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7288zł -0.23%
  • GBP 5.2602zł 0.06%
  • EUR 4.5298zł -0.04%
  • CHF 4.1347zł -0.16%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Start Moto Sezonu w Lubartowie
  Noc Muzeów w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
  Noc Muzeów w Muzeum Narodowym w Lublinie
  Noc Muzeów w Ogrodzie Botanicznym UMCS
  Noc Muzeów w Muzeum Wsi Lubelskiej