Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Minął patrol i gwałtownie przyśpieszył BMW. 19-latek pożegnał się z uprawnieniami

Zatrzymane prawo jazdy, mandat karny i punkty karne to efekt przekroczenia prędkości w terenie zabudowanym przez 19-letniego kierującego pojazdem marki BMW. Mężczyzna po tym, jak minął patrol policji, gwałtownie przyśpieszył.

Wczoraj policjanci z łęczyńskiej drogówki kontrolowali uczestników ruchu drogowego na terenie powiatu. Przed godziną 16.00 w miejscowości Ludwin zatrzymali do kontroli drogowej pojazd BMW.

– Mężczyzna po tym, jak minął patrol kontrolujący prędkość, gwałtownie przyśpieszył. Zarejestrowana prędkość z jaką poruszało się auto w terenie zabudowanym wynosiła 120 km/h przy ograniczeniu prędkości do 50 km/h. Za kierownicą pojazdu siedział 19-letni mieszkaniec Świdnika – informuje aspirant sztabowy Magdalena Krasna z łęczyńskiej Policji.

Policjanci zatrzymali kierującemu uprawnienia do kierowania pojazdami. Ponadto został ukarany mandatem karnym i punktami karnymi.

– Apelujemy do kierowców o bezwzględne przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, a także o ostrożną i rozważną jazdę z prędkością dostosowaną do przepisów i warunków panujących na drodze – dodaje aspirant sztabowy Magdalena Krasna.

14 komentarzy

  1. Policmajstry dostaną medal.

  2. On na pewno lekarzowi z rąk po porodzie wypadł.

  3. Zezłomować złoma. Następnym razem zrobi to samo. Tak się kończy oglądanie moto influencerów takich jak Budda itd…

  4. Bmw+małolat*Świdnik= bezmózg.

Dodaj komentarz