Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

O mało nie staranował stojącej na postoju taksówki. Obywatel Zimbabwe był kompletnie pijany

Blisko 2,8 promila alkoholu w organizmie miał obywatel Zimbabwe, który kierował mazdą. Znajdował się w takim stanie, że nie panował nad pojazdem.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 23 na ul. Puławskiej w Lublinie. Kierowca taksówki stojąc na postoju rejonie Al. Racławickich usłyszał nagle huk. Kiedy spojrzał w lusterko, dostrzegł toczący się z góry samochód. Widząc, iż auto kieruje się wprost na niego, uruchomił swój pojazd i w ostatniej chwili zdołał odjechać.

Jak wyjaśnia nam mężczyzna, początkowo podejrzewał, że mazda nie była zabezpieczona i pozostawiona na wzniesieniu sama zaczęła zjeżdżać w dół. Zwłaszcza, że auto poruszało się bez oświetlenia. Jednak kiedy poszedł do pojazdu, dostrzegł siedzącego w środku kierowcę.

– Otworzyłem drzwi i od razu wyczułem alkohol. Próbowałem wyciągnąć ze stacyjki kluczyki, ale kierowca się opierał. Potem zaczął uciekać i się trochę poszarpaliśmy. Zadzwoniłem na 112 i przytrzymałem go do czasu przyjazdu policji – relacjonuje nam świadek zdarzenia.

Badanie alkomatem wykazało, że obywatel Zimbabwe był pijany. W jego organizmie znajdowało się blisko 2,8 promila alkoholu. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Niebawem 24-latek odpowie przed sądem.

42 komentarze

 1. Ileż kolorytu lokalnego tenże Obywatel nam dostarcza zdaję się, że co tydzień, i przynajmniej Lublin… ma czym żyć, bo już wiało nudą

 2. te z zimbe to tylko hleja i dajaw zyle

 3. całe plemię zulusów złozy się na mandat teraz

 4. Może nie wiedzą że po gorzale w Polsce nie wolno jeździć nikt im tego nie powiedział

 5. pewnie napił się tej wódki z Lidla co była po 9,99

 6. Dopiero najedzie się tego tałatajstwa, powoli – najpierw pół miliona, później milion, następnie dwa miliony. będzie to samo co we Francji, Niemczech, Hiszpanii. Zamiast budować Polskę, będziemy walczyć z Ukraińcami i uchodźcami z Afryki .

 7. do loki, co POradzisz niektórzy lubią rasę kolorową

 8. Tyle tych przyjezdnych tu się ściąga, a mimo to Lublin pobiją rekordy liczby wyludnienia, już jest tylko 315 tys. Osób, przed nami historyczne wybory, bo po raz ostatni w historii wg. Przewidywań Lublin będzie miał 31 radnych, bo wg. Przewidywań to ostatni rok gdy liczba ludności przekracza 300 tys.
  Ale ściąganie na siłę osób innych narodowości nie jest rozwiązaniem, bo mimo że „w statystykach” to jakoś wygląda, to polscy mieszkańcy nie czują się bezpiecznie przez taką politykę

  • Skąd ta liczba 315 tys ??? Lublin zamieszkuje dużo, dużo więcej ludzi. Pół Zimbabwe u nas mieszka i ćwierć Ukrainy. Tłok na ulicach, w autobusach. Rekordowe ceny za wynajem mieszkań. Proszę nie wierzyć propagandzie o jakimś zmyślonym wyludnieniu !!!

 9. Żrobić Zulusom i naszym się,też przyda ogromny happenihg na Litewskim,że w tym kraju nie siada się za kólko po alko.Niech będzie Zenek ,wata ,i sztuczne ognie.No i Żuk jeszcze na koniec pogada jakie mamy zaje fajne drogi dzięki niemu

 10. Murzynek Bambo w Afryce mieszka…

Dodaj komentarz

Z kraju