Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Nieodpowiedzialne zabawy na lodzie. To może skończyć się tragedią

Wczoraj od naszego Czytelnika otrzymaliśmy zdjęcie, na którym widać osoby spacerujące po tafli Zalewu Zemborzyckiego. Przypominamy, że takie zachowanie może być bardzo ryzykowne. Jako rodzice i opiekunowie przekazujmy właściwe wzorce zachowań, aby nie doszło do tragedii.

41 komentarzy

 1. Selekcja naturalna. Niech później nie skomlą, że nie miał ich kto ratować…

  • myślę więc jestem.

   Popieram. Dzieciak mały i głupi to trudno ale że stary głupi ? Kto normalny chodzi po lodzie przy takiej temperaturze .

  • Prezes Oczywiście Niezależnego (i poświęconego) Związku Grabarzy Polskich

   Z racji wykonywanej profesji, nie mam nic przeciwko prężnemu rozwojowi selekcji naturalnej

 2. Jest zima, więc obecność dużej ilości bałwanów nie powinna nikogo dziwić.

  • Ty Mi Tu nie...

   Nooo… a spróbuj zwrócić takiemu bałwanowi uwagę, to ci jego matka Polka oczy wydrapie.

   Pamiętacie „święte” oburzenie matek Polek, jak zabroniono warchlaczkom włazić do starej zasikanej fontanny na Placu Litewskim ?

   • myślę więc jestem.

    Bo te matki nie mają zielonego pojęcia jakie choroby, czekają na ich „bąbelki” , w tych fontannach. Gdyby tak postawić przy fontannie zdjęcia: Salmonella, gronkowce, pałeczki Legionella, bakterie kałowe i E. coli, czyli tego co można spotkać w tych „miejskich kąpieliskach”, to wtedy może coś by do nich dotarło. Ja nie raz widziałam jak się tam bezdomny mył. Tak więc powodzenia.

 3. Rodzice i opiekunowie przekazujmy właściwe wzorce zachowań, aby i grabarze i cołaskabiorcy nie wyginęli nam z głodu.

 4. jak widać pokolenie bombelków dżesik, maxiów, alanków ma się „dobrze” . Społodzone przez sebiksów i karynki. Geny 1- szaro komórkowe przekazane 😀 huraaa

 5. „madki” dają przykład swoim pociechom.

 6. To nie dzieci wina , one zawsze postępują nie typowo , to wina opiekunów , rodziców , ale są osobniki którzy nie wyrastają z dziecka i tacy nigdy się nie powinni rozmnaźać.

  • Ty Mi Tu nie...

   Jak mają się nie rozmnażać Seniorze, jak nawet na lekcjach jedynie słusznej religii tołkuje się dzieciom, że używanie prezerwatyw jest śmiertelnym grzechem.
   Tak wyedukowany małolat zaniesie taką wiedzę do domu, a uświadomieni tym rodzice produkują im rodzeństwo na wyścigi z bocianami.

 7. Pewnie wyborcy PiS-u.

 8. Dajcie spokój. Tam jest pół metra wody. Co niedzielę tam lubelskie Morsy morsuję. Jak ktoś wpadnie to się co najwyżej przeziębi.

 9. Najwięcej do powiedzenia mają osoby które ani nie były na lodzie nie znają grubości ani wytrzymałości lodu nawet jak by kod załamał się w tym miejscu to wody po kolana

 10. A taka prawda jest, że...

  Tak se pomyślałem (co każdemu sie może zdarzyć), że demokratycznie każdemu wolno być głupim, a co gorsza, póki co, nie wynaleziono na to jeszcze paragrafu.

Z kraju