Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie ciągnika rolniczego z BMW. Mandat za kolizję

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj w miejscowości Hubinek. Jak ustalili policjanci, sprawcą kolizji była kierująca ciągnikiem rolniczym, która wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wymusiła pierwszeństwo na 27-latku, kierującym BMW.

Do zdarzenia doszło wczoraj w godzinach popołudniowych na skrzyżowaniu w miejscowości Hubinek w powiecie tomaszowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem ciągnika rolniczego i osobówki.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 30-letnia kierująca ciągnikiem rolniczym marki Escort, mieszkanka gminy Ulhówek nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu znajdującemu się na drodze z pierwszeństwem BMW. Kierujący osobówką 27-letni mieszkaniec gminy Łaszczów siłą uderzenia został zepchnięty na pobocze drogi i uderzył w skrzynkę energetyczną.

Uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi. Kierująca ciągnikiem za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym została ukarana mandatem karnym w wysokości 1 500 zł oraz otrzymała 10 punktów karnych.

Autor: redakcja

20 komentarzy

  1. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

    No to jest Ukraina i życzliwość ukraińska, grzał ostro BMW i nikt nie uczy na kursie prawa jazdy by obserwować wszystko co się porusza ,a skąd pewność , że wiatrak który stoi 30 metrów od asfaltu nie zwali nam się na łep ,trzeba było patrzeć co baba robi obserwować czy wciska sprzęgło ,patrzy w naszą stronę,to dziś w Zamościu mogłem w dwa samochody przywalić na rondach- wymusiły mi i kobieta z podporządkowanej wymusiła mi

  2. znowu pisowskie wieśniaki w akcji, mało im blokad, to jeszcze samochody muszą niszczyć

Dodaj komentarz