690 680 960

Po pijanemu jechał skuterem pod prąd. Zareagowali świadkowie

Kolejny pijany kierowca stwarzał spore zagrożenie w ruchu na ulicach Lublina. Jechał pod prąd zmuszając innych użytkowników drogi do nagłego hamowania i zjeżdżania na sąsiedni pas jezdni.

W piątek późnym wieczorem kierowcy jadący ul. Mełgiewską w Lublinie zauważyli jadący pod prąd skuter. Jego kierowca powodował spore zagrożenie na drodze, inni uczestnicy ruchu musieli gwałtownie hamować i zjeżdżać na sąsiedni pas, aby uniknąć zderzenia. Kierowcy powiadomili o wszystkim policję.

Zanim na miejsce dojechał patrol, jeden z kierowców wraz jadącym z nim pasażerem postanowili zatrzymać poruszający się pod prąd jednoślad. Okazało się, że kierowca skutera ledwo co stoi na nogach.

Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Został przewieziony na komisariat, zaś jego pojazd trafił na policyjny parking. Gdy wytrzeźwieje usłyszy zarzut kierowania pojazdem pod wpływem alkoholu.

 


BEZPOŚREDNI LINK DO WIDEO

40

(fot. wideo – lublin112)
2017-06-09 :16:19

Szybki i sprawny dojazd naszym reporterom zapewnia:

4 komentarze

 1. Siema..
  Coraz częściej się słyszy o tego typy pijaczkach … może zaczniemy takich odwiedzać na dolkach i wywierać na nich presję rozmowy ? Chętnie z takim się spotkam i zapytam twarzą w twarz o kilka rzeczy 🙂 bi chodzi mi o to jak taki człowiek się tłumaczy po..

  • Alkoholizm to choroba!

   • Apoloniusz Pierdółko, brat Kleofasa, też Pierdółki, a mąż starej Pierdółkowej

    Dziwna to choroba, bo jak taki „chory” zaczyna „chorować” to nikogo o pomoc nie prosi, ale jak mu śmierć zaczyna do doopy zaczyna zaglądać to : „Pomóżcie”.
    A taki bolszy „cha” jak małego słonia trąba.

   • co nie znaczy że wolno takiemu choremu prowadzić pojazd

Kursy walut

 • USD 4.3254zł -0.52%
 • GBP 5.3279zł -0.59%
 • EUR 4.708zł -0.02%
 • CHF 4.7222zł 0.65%

Polub nas