We wtorek w godzinach popołudniowych w miejscowości Ortel Królewski Pierwszy doszło do groźnego wypadku. Auto osobowe wypadło z drogi i uderzyło w betonowy przepust. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiły dwie osoby.
Bialscy policjanci zatrzymali do kontroli dwóch kierowców, którzy przekroczyli znacznie prędkość w obszarze zabudowanym. Do obu kontroli doszło na drodze krajowej nr 2 w miejscowości Tłuściec. Kierowcy ukarani zostali wysokimi mandatami.
Kiedy młody mężczyzna wysłał poznanej w sieci kobiecie swoje intymne zdjęcia, ta zażądała od niego pieniędzy. Okazuje się, że spotkało to wiele osób.
W piątek rano w miejscowości Sławacinek Stary doszło do zderzenia pojazdu osobowego z ciężarowym. Jedna osoba trafiła do szpitala. Do wypadku doszło na śliskiej nawierzchni.
Wczoraj rano w Dąbrowicy Dużej doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Do szpitala trafił kierowca jednego z pojazdów. Droga przez pewien czas była zablokowana.
Zamiast przez centrum Białej Podlaskiej, kierowcy jadący tranzytem ominą miasto po jego wschodniej stronie. Cała obwodnica to jednak dopiero założenie, na razie powstać ma pierwszy jej etap.
We wtorek w miejscowości Szóstka młoda kobieta kierująca skodą, na prostym odcinku drogi straciła panowanie nad autem. Na śliskiej nawierzchni wpadła w poślizg i uderzyła w drzewo. 24-latka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.
Mieszkaniec powiatu bialskiego padł ofiarą oszustów. Mężczyzna chciał zainwestować na giełdzie. W wyniku działania przestępców stracił swoje oszczędności, a także pieniądze pochodzące z zaciągniętych kredytów, łącznie ponad 100 tys. złotych.
35-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej odpowie za kierowanie na zakazie i „podwójnym gazie”. Mężczyzna wpadł, ponieważ kierował bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. Dodatkowo opel, którym podróżował, nie posiadał badań technicznych oraz ubezpieczenia OC.
Bialscy policjanci zatrzymali 19-latka, który odpowie za włamanie, kradzież dokumentów i pieniędzy w kwocie 44 tys. złotych. Podejrzany wykorzystał fakt, iż pokrzywdzony pożyczył mu klucz do budynku, w którym wynajmują stancję. Niestety razem z nim znajdował się klucz do jego pokoju. 19-latek usłyszał też zarzut znieważenia dyrektora szkoły, do której uczęszcza.
Dwa samochody osobowe zderzyły się na drodze krajowej łączącej Międzyrzec Podlaski z Siedlcami. Na miejscu pracują służby ratunkowe.
Przedwczoraj po południu w miejscowości Komarno-Kolonia doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Na szczęście zakończyło się jedynie na uszkodzonych pojazdach.
W minioną sobotę wieczorem w Białej Podlaskiej doszło do wypadku drogowego z udziałem pieszej. Kierowca pojazdu, który potrącił kobietę był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu.
Wczoraj w Międzylesiu w gminie Tuczna miało miejsce uroczyste otwarcie Klubu "Senior+". Rozmawialiśmy z wójtem gminy Zygmuntem Litwiniukiem, który podsumował starania o uzyskanie dofinansowania na to miejsce. Jak wskazał, dla lokalnej społeczności to bardzo ważne miejsce, zwłaszcza dla osób starszych.
Terespolscy policjanci zatrzymali sześciu pracowników jednej z firm na terenie gminy Terespol. Mężczyźni podejrzani są o kradzież m.in. elektroniki, odzieży i drobnego sprzętu. Wartość strat oszacowana została na kwotę około 50 000 zł.