Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Od ponad roku ukrywał się przed policjantami. Zatrzymali go, kiedy wychodził z wynajmowanego mieszkania

Bialscy kryminalni zatrzymali 48-latka, który poszukiwany był listem gończym. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania od lutego ubiegłego roku. Próbował uniknąć wymierzonej kary zrywając kontakty i zmieniając miejsce zamieszkania. Wpadł na terenie powiatu wołomińskiego.

Do bialskich policjantów każdego dnia wpływają kolejne nakazy doprowadzenia i listy gończe, na podstawie których policjanci wszczynają poszukiwania. Celem funkcjonariuszy jest zatrzymanie tych osób i doprowadzenie do aresztu śledczego lub zakładu karnego, aby mogli odbyć zasądzone wobec nich kary.

– W miniony wtorek operacyjni Zespołu do Spraw Poszukiwań i identyfikacji Osób bialskiej komendy, zatrzymali 48-latka poszukiwanego listem gończym, celem doprowadzenia do zakładu karnego za przestępstwo oszustwa. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania od lutego ubiegłego roku. Dodatkowo wobec niego wydane były również dwa zarządzenia prokuratorskie o ustaleniu miejsca pobytu w związku z przestępstwem niealimentacji – informuje nadkomisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla z bialskiej Policji.

Mężczyzna próbował uniknąć odpowiedzialności zrywając kontakty i zmieniając miejsce zamieszkania. Kryminalni krok po kroku ustalili, gdzie obecnie przebywa.

– Zatrzymali zaskoczonego 48-latka na terenie powiatu wołomińskiego, gdy wychodził z wynajmowanego mieszkania. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe miesiące – dodaje nadkomisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla.

Od ponad roku ukrywał się przed policjantami. Zatrzymali go, kiedy wychodził z wynajmowanego mieszkania

fot. Policja Biała Podlaska

7 komentarzy

  1. dyplomowany operator łopaty

    Bluza i czapka Legia Warszawa kibic

  2. Alimenciarzy ścigają całe zastępy policjinerów jak seryjnych zabójców, a białe kołnierzyki miliardy kradną.

  3. Nawet dostał od policji czapke, (L)ooser

  4. Obciąć jajeczka i do celi z andrzejkiem

  5. Dlaczego obrączki z przodu? Policjanci zapomnieli jak pachnie wystrzał z czarnoprochowca?

  6. ale qwyrok kilka m-cy i tyle zachodu

  7. Nic się nie nauczyli. Znowu kajdanki z przodu zapięte

Dodaj komentarz

Wiadomości z info112