W czwartek na jednej z ulic Białej Podlaskiej doszło do potrącenia pieszej. Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że kobieta wbiegła przed nadjeżdżający pojazd.
Na drodze krajowej nr 2 rozpoczął się protest kierowców. Uczestnicy chodzą po jednym z przejść dla pieszych w Styrzyńcu.
W środę bialski sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu wobec 42-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna podejrzany jest o posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz znęcanie się nad członkami rodziny.
21-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego odpowie za posiadanie substancji psychotropowych. Mężczyzna wpadł w ręce policjantów podczas kontroli, po tym jak w nocy przyjechał mazdą do lasu.
Stojącym w kolejce do granicy kierowcom puściły nerwy. Doszło do szarpaniny, nie brakowało też wyzwisk. Kilku agresorów zostało zatrzymanych przez policję.
Wczoraj w południe w miejscowości Komarno-Kolonia doszło do dachowania auta osobowego. Kierujący pojazdem mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala.
Aktywiści kolejny dzień blokują przejazd dla ciężarówek do polsko-białoruskiego przejścia granicznego w Koroszczynie. Dzisiaj swoją akcję zorganizowali też sami kierowcy pojazdów, które utknęły w kolejce.
Strażacy z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej z Małaszewicz brali udział w zabezpieczeniu miejsca lądowania oraz startu śmigłowca, na pokładzie którego przetransportowano ranną 6-letnią dziewczynkę.
Rozszerza się protest na drogach w regionie prowadzących do przejścia granicznego z Białorusią. W poniedziałek rano protestujący kierowcy ciężarówek weszli na krajową 2, w rejonie jednego z przejść dla pieszych. Jest to forma protestu wobec blokady przejścia granicznego.
Rozpoczął się kolejny dzień protestu w rejonie przejścia granicznego Kukuryki-Kozłowicze. Protestujący domagają się wstrzymania transportu towarów do Rosji i na Białoruś przez teren Polski.
W sobotę rano na przejściu granicznym Kukuryki-Kozłowicze rozpoczął się protest. Jego uczestnicy blokują przejazd ciężarówek zmierzających z transportami na Białoruś i do Rosji.
W czwartek po południu w jednym z budynków wielorodzinnych w Białej Podlaskiej doszło do pożaru mieszkania. Z ogniem walczyło pięć zastępów straży pożarnej z PSP oraz OSP.
Funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego podczas kontroli rosyjskiej ciężarówki ujawnili, że jej kierowca nie posiadał wymaganego przepisami dokumentu. Pojazd trafił na parking, zaś transport będzie będzie mógł być kontynuowany po okazaniu nowego, ważnego dokumentu i wpłaceniu 12 000 zł kaucji.
Przedwczoraj podczas prac ziemnych w Terespolu zostały ujawnione pozostałości z czasów II wojny światowej. Na miejscu interweniowali policjanci oraz saperzy z Chełma. W ewakuacji mieszkańców pomagali żołnierze WOT oraz funkcjonariusze Straży Granicznej.
Młody mieszkaniec powiatu bialskiego odpowie za krótkotrwałe użycie samochodu i porzucenie uszkodzonego auta. 22-latek tłumaczył policjantom, że chciał pojechać do dziewczyny. Nie przeszkadzało mu jednak, że nie posiada samochodu ani uprawnień do kierowania.