Policjanci zatrzymali mężczyznę, który w budynku należącym do kolei wybił ponad 20 szyb. 37-latek odpowie również za kradzież projektora oraz zdewastowanie przystanku kolejowego.
Funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego ujawnili w ciężarówce nielegalny wyłącznik tachografu. Kierowca będzie kontynuował dalszą jazdę dopiero po wymianie tachografu i uiszczeniu 10 000 złotych kaucji na poczet grożącej przewoźnikowi kary pieniężnej.
42-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Mężczyzna podejrzany jest o dokonanie rozboju na szkodę 44-latka, z którym wcześniej pił alkohol.
W związku z intensywnymi opadami mokrego śniegu strażacy z terenu powiatu bialskiego przeprowadzili ponad 160 interwencji. W działaniach udział brały zastępy PSP oraz OSP.
Policjanci z Terespola ustalili sprawcę kradzieży gotówki należącej do 18-latka. Jak się okazało, 42-latek odwiedzając dom swojej znajomej kradł gotówkę mieszkającemu tam nastolatkowi.
W miniony piątek na jednym ze skrzyżowań w Białej Podlaskiej doszło do zderzenia pojazdu osobowego z autobusem. Sprawca kolizji został ukarany wysokim mandatem.
Mężczyzna kierujący białoruską ciężarówką przewożącą do Rosji mrożone warzywa, który został zatrzymany przez inspektorów z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Lublinie, wprawdzie posiadał zezwolenie jednorazowe, ale niewypełnione. Będzie mógł kontynuować transport, po wpłacie 12 tys. złotych.
Bialscy policjanci ustalili sprawców kradzieży z włamaniem na konto bankowe mieszkańca Białej Podlaskiej. Pokrzywdzony stracił ponad 2 tysiące złotych. Zarzuty w tej sprawie usłyszała już 26-latka.
W czwartek przed południem na drodze krajowej nr 2 rozpoczął się protest kierowców ciężarówek. Obecnie droga jest zablokowana, pojazdy przepuszczane są co 15 minut.
Międzyrzeccy policjanci po pościgu zatrzymali mężczyznę kierującego mercedesem. 32-latek miał w organizmie 2 promile alkoholu, a co więcej, posiada on cofnięte uprawnienia do kierowania. Wkrótce jego postępowanie oceni sąd.
Bialscy policjanci zatrzymali w minioną niedzielę mężczyznę, który włamał się do jednego ze sklepów na terenie miasta. Swoje zachowanie 41-latek tłumaczył głodem i wypitym alkoholem.
Na odcinku ok. 40 km wzdłuż drogi krajowej nr 2 stoją na poboczu ciężarówki. Warto zachować szczególną ostrożność, zwłaszcza w trakcie nocnych podróży tą trasą.
Jadąc drogą krajową nr 19 dostrzegł pędzące wprost na niego dwa auta. Funkcjonariusze po przeanalizowaniu nagrania, ukarali kierowców mazdy i audi mandatami karnymi za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców gminy Kodeń w wieku 26 i 31 lat. Mężczyźni podejrzani są o kradzież skutera. Dodatkowo 31-latek siedzący za kierownicą jednośladu odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości.
W czwartek na jednej z ulic Białej Podlaskiej doszło do potrącenia pieszej. Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że kobieta wbiegła przed nadjeżdżający pojazd.