Podczas zabawy o mało się nie udusił. 12-latek walczy o życie

W ciężkim stanie przebywa w szpitalu 12-latek, którego znaleziono zaplątanego w przewody przy jednej z chełmskich ulic. Początkowo podejrzewano próbę samobójczą, jednak obecnie wszystko wskazuje, że był to nieszczęśliwy wypadek.

Policjanci i prokuratura ustalają okoliczności zdarzenia, jakie miało miejsce w miniony wtorek przy ul. Nadrzecznej w Chełmie. Przechodząca w pobliżu jednej z posesji kobieta zwróciła uwagę na wiszące na ogrodzeniu dziecko. Chłopiec szyję miał okręconą przewodem elektrycznym, szarpał się, starając się uwolnić z pułapki.

Kobieta natychmiast wszczęła alarm i powiadomiła służby ratunkowe. Zanim na miejsce przyjechali ratownicy medyczni, przy pomocy okolicznych mieszkańców udało się uwolnić 12-latka. Nieprzytomnego chłopca przetransportowano do szpitala. Przebywa on tam do dnia dzisiejszego. Jest w śpiączce.

Początkowo pojawiły się podejrzenia, że nastolatek mógł usiłować popełnić samobójstwo. Szybko jednak okazało się, że najprawdopodobniej był to nieszczęśliwy wypadek. Oprócz przewodu, który zaciskał szyję chłopca, na ogrodzeniu ujawniono kilka podobnych, a także linki. Wszystko wskazuje na to, że była to prowizoryczna konstrukcja na zasadzie toru przeszkód. Zabawa na niej o mało nie zakończyła się tragicznie w skutkach.

(fot. lublin112)
2018-09-03 18:38:01

Zobacz również

1 komentarz

 1. Mam nadzieję, że chłopak z tego wyjdzie. Prowizorki są najgorsze. Jeszcze gorsze niewidoczne przeszkody. Pamiętam raz w gimbazie robili ogrodzenie. Kilka tygodni stały same słupki. Dzwonek na wf, zajęcia na dworze, oczywiście kto pierwszy. A że szybko biegam byłem pierwszy. Akurat tego dnia powiesili drut, na wysokości moich oczu. No i niechcący zrobiłem salto w tył. Pierwszy raz zobaczyłem gwiazdy, ale nic na szczęście się nie stało

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7402zł 0.39%
  • GBP 5.1141zł 0.43%
  • EUR 4.5436zł 0.18%
  • CHF 4.216zł 0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL