Podczas zabawy o mało się nie udusił. 12-latek walczy o życie

W ciężkim stanie przebywa w szpitalu 12-latek, którego znaleziono zaplątanego w przewody przy jednej z chełmskich ulic. Początkowo podejrzewano próbę samobójczą, jednak obecnie wszystko wskazuje, że był to nieszczęśliwy wypadek.

Policjanci i prokuratura ustalają okoliczności zdarzenia, jakie miało miejsce w miniony wtorek przy ul. Nadrzecznej w Chełmie. Przechodząca w pobliżu jednej z posesji kobieta zwróciła uwagę na wiszące na ogrodzeniu dziecko. Chłopiec szyję miał okręconą przewodem elektrycznym, szarpał się, starając się uwolnić z pułapki.

Kobieta natychmiast wszczęła alarm i powiadomiła służby ratunkowe. Zanim na miejsce przyjechali ratownicy medyczni, przy pomocy okolicznych mieszkańców udało się uwolnić 12-latka. Nieprzytomnego chłopca przetransportowano do szpitala. Przebywa on tam do dnia dzisiejszego. Jest w śpiączce.

Początkowo pojawiły się podejrzenia, że nastolatek mógł usiłować popełnić samobójstwo. Szybko jednak okazało się, że najprawdopodobniej był to nieszczęśliwy wypadek. Oprócz przewodu, który zaciskał szyję chłopca, na ogrodzeniu ujawniono kilka podobnych, a także linki. Wszystko wskazuje na to, że była to prowizoryczna konstrukcja na zasadzie toru przeszkód. Zabawa na niej o mało nie zakończyła się tragicznie w skutkach.

(fot. lublin112)
2018-09-03 18:38:01

Zobacz również

1 komentarz

 1. Mam nadzieję, że chłopak z tego wyjdzie. Prowizorki są najgorsze. Jeszcze gorsze niewidoczne przeszkody. Pamiętam raz w gimbazie robili ogrodzenie. Kilka tygodni stały same słupki. Dzwonek na wf, zajęcia na dworze, oczywiście kto pierwszy. A że szybko biegam byłem pierwszy. Akurat tego dnia powiesili drut, na wysokości moich oczu. No i niechcący zrobiłem salto w tył. Pierwszy raz zobaczyłem gwiazdy, ale nic na szczęście się nie stało

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.968zł -0.88%
  • GBP 4.9223zł 0.02%
  • EUR 4.4202zł -0.68%
  • CHF 4.1401zł -0.53%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online