Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

Wystarczyło kilka godzin. Sprawca zerwania łańcuszka ustalony

Po raz kolejny publikacja wizerunku przyniosła natychmiastowy efekt. Mężczyzna, który miał zerwać kobiecie łańcuszek, został już przesłuchany przez policję.

19 komentarzy

 1. Zerwą mu ale simlocka tak jak w Rzeszowie nie dawno !

 2. Należałoby chyba troszkę szybciej podejmować decyzję o współpracy z Państwem, bo wtedy skróciłby się okres prowadzenia sprawy zarówno tej jak i innych.

 3. i co dalej..??..poszedł sobie spacerkiem do domu na obiadek…

  • W 2012 r rozpoznany sprawca przy ul Ruskiej zerwał mi łancuszek wart 3500 zł sąd zasądził zwrot pieniedzy sprawca w więzieniu nie ma skąd wziąść pieniędzy i do tej pory nie odzyskałam złamanej złotówki bo nawet jak już wyszedł z aresztu to nie wykazuje dochodów i komornik nie ma mu z czegi ściągnąć A nadmienie tylko że na sprawie oprócz mnie było 18 osób poszkodowanych – głównie łańcuszki kradzione na Lubartowskiej gdzie sprawca mieszka i na okolicznych mniejszych uliczkach Na sprawie ubrany w markowe ciuchy od stóp do głów śmiał się poszkodowanym w twarz jego adwokat mówił że wzorowo się zachowuje w areszcie uczył się z wyróżnieniem kończył 3 kl liceum może już na studia się załapał hehe
   A okradzeni dalej żadnego zadośćuczynienia nie mają …

   • A to po kiego grzyba szłaś na Ruską z taką kosztowną przynętą? Od lat wiadomo że tam kradną

    • Nie no masakra, czyli znowu ofiara jest sama sobie winna, może było zapytać po co w ogóle wychodziła z domu? Społeczeństwo ma nie nosić biżuterii, telefonów, pieniędzy bo to przynęta na złodzieja?? Zamiast napiętnować złodziejstwo to krytykujesz ofiarę. Czyli złodziej jest usprawiedliwiony bo miał przynętę więc z niej skorzystał, także go nie karajmy, nie ma nic złego w kradzieży przynęty…

 4. Brawo za podjęcie świetnych działań przez policję w celu ustalenia napastnika… -.-

 5. Obciąć jedną łapę, może się następnym razem zastanowi.

 6. Na każdym słupie teraz powinno jego zdjęcie wisieć ZŁODZIEJ

 7. Trzeba zroozzumiec chlopaka mize nie mial na fleksa…

 8. Utylizowac to scierwo od razu.

 9. Rozumiem, że skoro przez 2 miesiące policjanci dostawali pensje, to ciężko i wytrwale pracowali nad tego typu sprawami. Byloby jednak oszczędniej, gdyby wizerunek opublikowano natychmiast. Rozwikłanie takich skomplikowanych spraw zajęłoby często kilka godzin, a dzielni panowie mogliby zająć się prostszymi sprawami.

  • Chodź alojzy pokaż jak się trzesie robotą niech sie wstydzą nieuki

   • Praktyka pokazuje, że pokazanie wizerunku skutkuje ujawnieniem tożsamości podejrzanego jeszcze tego samego dnia. I nie trzeba nic kombinować, tylko pokazywać dobrej jakości zdjęcia zlodziei.

 10. znowu konfidenty sprzedały…co za naród

  • Myj gary gicie i ogólnie szacunek. Fery podobno lepszy od Ludwika. No ale kto by cie pouczał fachuro.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo