Piątek, 14 czerwca 202414/06/2024
690 680 960
690 680 960

Wystarczyło kilka godzin. Sprawca zerwania łańcuszka ustalony

Po raz kolejny publikacja wizerunku przyniosła natychmiastowy efekt. Mężczyzna, który miał zerwać kobiecie łańcuszek, został już przesłuchany przez policję.

Choć zdarzenie miało miejsce pod koniec czerwca, to prowadzone przez policjantów działania, do tej pory nie pozwoliły na ustalenie sprawcy kradzieży łańcuszka. Młody mężczyzna wysiadł za jedną z pasażerek trolejbusu, poszedł za nią i w dogodnym momencie zerwał jej z szyi wart 2300 zł łańcuszek.

Policjanci zdecydowali się w końcu na publikację jego wizerunku. Okazało się bowiem, że został on zarejestrowany przez monitoring w trolejbusie, a poszkodowana go rozpoznała. Wystarczyło zaledwie kilka godzin, aby dane sprawcy były już znane policjantom.

-Mężczyzna został już przesłuchany, złożył wyjaśnienia w tej sprawie – poinformowali nas funkcjonariusze. Trwa jeszcze ustalanie szczegółowych okoliczności tej sprawy.

(fot. policja)
2017-09-06 16:30:04

Autor: redakcja

19 komentarzy

  1. miasto powinno więcej inwestować w kamery które dbają o nasze bezpieczeństwo. a ci co wypisuja że kamery ich inwigiluja niech siedza cicho jak maja coś na sumieniu

  2. zzzzzzzzzzzzzzzet

    Policjaci w końcu zdecydowali się na pokazanie wizerunku —- brawooooooooo długo trzeba było nad tym myśleć ?

Z kraju