Właściciel kantoru został pobity i skopany, jego żonie wyrwano torebkę. Wyciągnął broń i strzelił do napastników

Kiedy właściciel kantoru wraz z żoną wysiedli z auta, zostali zaatakowani. Mężczyzna upadł po czym był bity i kopany, jego żonie wyrwano torebkę. Kiedy sprawcy uciekali, poszkodowany wyciągnął broń i strzelił w ich kierunku.

65 komentarzy

 1. Będzie zabawnie jak właściciel kantoru dostanie wyższą karę od napastników:]

  • No bo przecież mógł zrobić krzywdę bandziorom.

   • przykładowo trafić w dwa kolana 😉

    • zgaduje ze nie mogl juz strzelac bo sprawcy juz go nie atakowali tylko uciekali

     • Ja bym na…….. ł jak filmie z Ekwadoru aż by mi się amunicja skończyła.
      Bandyta musi się liczyć z porażką jak ma takie pomysły.

   • Zjadłem kiełbasę w Wielki Piątek

    Mógł zrobić krzywdę przechodniom niecelnie strzelając. A jak strzał trafi w okno i postrzeli kogoś za oknem np. babcię. A gdyby tam było przedszkole i twój synek mały tędy przechodził. A gdyby jechała karetka pogotowia z chorym i strzałem zostałby postrzelony kierowca. Albo np. przechodził tędy jakiś kot np rasowy i też zostałby postrzelony albo jakaś tchórzofretka. Lepiej nie używać broni bo można za samo wyciągnięcie zostać ukaranym. Wymierzanie sprawiedliwości zostawmy lepiej sądom. Noboż do czegoż istnieją przepisy o broni. Tak tylko się tak ogólnie rozpisałem.

  • bardzo możliwe, bo jego już mają, był na miejscu. oddał strzał w momencie, gdy napastnicy się oddalali, więc nie było już bezpośredniego zagrożenia – takie przeczuwam stanowisko prokuratury.
   a bandziorom nic nie zrobią, bo ich zwyczajnie nie namierzą…

  • Gościu a co w tym zabawnego ???? Niestety dalej żyjemy w komuszym państwie, bandziorów nie znajdą a koleś pójdzie siedzieć m.in. dzięki takiej tresurze jakiej Ty i cała reszta społeczeństwa została poddana

   tak w skrócie :
   skrzywdzili emerytów ( a co się będę wstawiał za nimi przecież nie jestem) tak ?
   skrzywdzili taksówkarzy ( a co się będę wstawiał za nimi przecież nie jestem) tak ?
   itd. itd. itd.
   Potem skrzywdzą Ciebie !!!!!! A reszta powie mam to w głębokim poważaniu czytaj w d oo pie
   I wtedy zobaczysz że samemu nie dasz rady z machiną tej socialistycznej Polski ZGNOJĄ CIĘ ZA NIEWINNOŚĆ

  • No pewnie. Przecież strzelił do uciekających, a to według naszych interpretatorów prawa, nie jest już obroną konieczną, tylko jakimś tam ekscesem.

  • Prokurator pomyśli, że zamiast ścigać bandytów, to lepiej przyjrzeć się strzelającemu…

 2. Broń była użyta po napadzie gdy napastnicy się oddalali, znając nasz piękny system może ktoś stwierdzić iż użycie nie było uzasadnione.

 3. Prawie chlopa zatlukli a oni bedaxspeawdzac czy zasadnie uzyl broni ? Jaja jakies.

 4. Chyba ten prokurator z Chełma to jakaś tępa dzida? Bodajże w 2018 roku weszła ustawa o obronie swojego mienia i życia, która eliminuje takie absurdy jak przekroczenie obrony koniecznej według niej ma być: włamałeś się do mojego mieszkania mam prawo użyć przymusu bezpośredniego do obrony pałka, nóż broń palna itp. tego samego dotyczy się czynnej napaści (rabunku dawna 10)

 5. Ku..wa czy użył zasadnie? Co to za kraj?

 6. Dobrze że nie trafił zadnego z bandytów ,bo pewnie by poszedł siedzieć .Tak wygląda sprawiedliwosć w tym chorym kraju

 7. Potężny cios w głowę, nie jest argumentem?

 8. no powinien wg paszczaka oddac szczał oszczegawczy

 9. Powinien ich powystrzelać i nagrodę dostać. Chory kraj.

 10. No tak ,zamiast zajmować się łapaniem bandytów będą badać zasadność strzału pobitego ,napadniętego człowieka .Żal ,że nie odstrzelił chociaż jednego śmiecia ale dla człowieka lepiej bo jeszcze by go z 10 lat po Sądach ciągali .

 11. No tak, omal chłopa nie zatłukli na śmierć, a te prawnicze oszołomy będą teraz rozważać czy zasadnie użył broni.

 12. Kiedyś miałem sytuacje w swoim małym sklepiku, że jak mi z lady złodziej ukradł bilety, to nie zadziałało ubezpieczenie od kradzieży i rabunku, ponieważ nie zostałem pobity ugodzony nożem itp. a tylko wtedy działa polisa według agenta, zbyt mała szkoda by szarpać się z systemem. To tylko Polska!!! Ale takie są realia, bandyci lepiej chronieni niż zwykły uczciwy człowiek!!!Skandal Panie Ministrze Sprawiedliwości.

 13. Czyżby milicjanci po cywilu chcieli sobie dorobić jak w Rzeszowie?

 14. „Jednym z elementów śledztwa ma być również sprawdzenie, czy mężczyzna użył jej zasadnie oraz zachowując wymagane prawem środki bezpieczeństwa.”

  To jest chore

 15. No bez jaj! W tej sytuacji, w jakiej się znalazł, nawet gdyby ich zabił, to nie powinien mu spaść włos z głowy.

 16. Zasadne użycie broni ludzie napadają bronię się co za chory kraj, może miał w powietrze strzelać,

 17. oczywiście, że w tym kraju będzie właściciel kantoru miał problemy – w tym socjalistycznym kraju nie można się bronić obywatelowi – ba nawet o broń palną ciężko się wystarać do celów ochrony osobistej.
  w tym kraju to nawet policja kiedy jest bita ma opory, żeby broni użyć mowa o zwykłym Kowalskim.
  zresztą sam były wiceminister MSWiA z mównicy głosił: „za bezpieczeństwo obywateli odpowiada Państwo. Nie sam obywatel za swoje bezpieczeństwo tylko Państwo i stosowne służby, które to Państwo – Służby Państwowe, które to państwo powołuje” – właśnie widać jak to państwo zadbało o SWOICH obywateli.

  a UE we współudziale PL nadal będzie ograniczała dostęp do broni palnej praworządnym obywatelom zaś bandyci na pewno podporządkują się literze prawa i jej posiadać nie będą…

 18. To to mariusz pokaż teraz jak się łapie chamów A nie nóżka na nóżkę i co my możemy zrobić

 19. Chełm to nie jest Dziki Zachód by tak sobie strzelać w biały dzień w środku miasta. Ja się pytam czy wcześniej padło ostrzeżenie : stój ! bo będę strzelał a następnie drugie ostrzeżenie stój ! bo ja na prawdę strzelę ! ręce do góry ! I dopiero wtedy można użyć broni . To że dostał parę fleków nie upoważnia go by strzelać do ludzi. Strasznie słabe nerwy teraz ludzie mają !

 20. Jakby postrzelił jakiegos w samym kantorze… A jakby już jakiś zmarł to panie. Właściciel by dostał zarzut zabójstwa i by poszedł siedzieć, kantor by upadł i wracamy do szarej rzeczywistości.

 21. Niedawno było o bandzie obcokrajowców napadającej na domy na uboczu i brutalnie traktowali domowników. Wtedy Policja i SG źle przeprowadzili operacje zatrzymania bandytów, bo mogli poczekać i na gorącym uczynku ich zatrzymać, Zostali uniewinnieni i co najlepsze dostali odszkodowanie od Państwa Polskiego – złożyliśmy się Wszyscy na sanatorium dla przestępców.
  Ten napad może nie oni ale szkoła ta sama. Bądźmy ostrożni.
  Oceniacie Konika, ale nie wiem jak ja bym się zachował po ogłuszeniu widząc jak wyrywają sakwę dudkami w dodatku tłukąc żonę.

 22. Ale mu to posiadanie broni pomogło. Oj pomogło. Jeszcze na dodatek użył jej niezgodne z prawem i powinien siedzieć za polowanie na ludzi, nawet jeżeli to przestępcy.

 23. Ten news chciałbym zadedykować wszystkim bezmózgim zwolennikom powszechnego dostępu do broni palnej, którzy twierdzą, że jak każdy będzie miał „klamkę”, to wszyscy będziemy bezpieczni, nic nam nie będzie grozić, bo zdołamy się w stanie obronić nawet przed kilkoma napastnikami.

  No to proszę, jełopy! Facet miał broń, miał też na nią pozwolenie. Co mu to dało? NIC! Literalnie – NIC. Został napadnięty, pobity, okradziony, sprawcy zbiegli i – prawdopodobnie – nic im nie zrobił. A mało brakowało, żeby postrzelił kogoś postronnego, kim mógł być każdy z Was!

  Napastnik jest ZAWSZE o dwa kroki ofiarą, bo on wie, co za chwilę zrobi, a ofiara nie. I to jest to, czego zwolennicy powszechnego dostępu do broni palnej NIGDY w swoich fantazjach nie biorą pod uwagę. Dlatego zanim zginie choć jeden bandyta zastrzelony w samoobronie, bardziej prawdopodobne jest, że od kuli umrze kilka niewinnych osób.

  • To teraz taka zagadka loczna dla Ciebie. Zakładamy powszechny dostęp do broni i nagle w okolicy napadu bron ma 10 osób w tym żona bitego człowieka. Dalej sądzisz, że przestępcy będą dwa kroki do przodu przed wszystkimi dookoła? I tak na loozie by sobie bili goscia na ulicy?

 24. Nadal posiadanie legalnej broni jest wielkim kłopotem.

 25. W lokalnej gazecie bylo napisane ze nie strzelal do nich, lecz oddal strzał ostrzegawczy

  • My się opieramy na ustaleniach śledztwa. Ustalono, że strzał nastąpił w kierunku odjeżdżającego auta. Stąd też m.in. to sprawdzanie, czy był oddany zasadnie.

 26. Dopóki napadnięty nie będzie w takim przypadku mógł w świetle prawa strzelać nawet do oddalających się rabusiów, dopóty bandziory będą bezczelnie napadać.

 27. Bez dochodzenia powiem wam, że użył niezgodnie.

 28. W Polsce nawet pracy nie można użyć gdy bandzior z łupem skutecznie się „oddala” pamiętaj, jak Cię biją i gwałcą Ci żonę, wyciągnij telefon, licz, że Ci go nie ukradną i pozwolą zadzwonić na policję;) pomogą o ile nie będą zbyt zajęci nic nie robiebiem 🙁

 29. Gdy bandzior Cię nie zabił a Ty użyłeś broni, zrobiłeś to nielegalnie ! Przecież przeżyłeś !

 30. Powinien ich zastrzelić A potem zakopać w lesie to ścierwo.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7963zł 1.01%
  • GBP 4.8759zł -0.11%
  • EUR 4.48zł 0.51%
  • CHF 4.156zł 0.44%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Rusza nabór do drużyny Tytanów Lublin
  Festyn Osiedlowy XIX Dzień Węglina
  Teatralny Weekend w Lublinie (PROGRAM)
  Pole obsadzone ziemniakami czeka. W skansenie odbędą się wykopki
  II Terenowa Akcja Poboru Krwi w Chmielu