Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Mieszkaniec Lublina odpowie za włamania. Straty to ponad 10 tys. złotych

Za włamanie do domu i budynku gospodarczego odpowie zatrzymany przez policjantów 31-letni mieszkaniec Lublina. Straty to ponad 10 tysięcy złotych. Mężczyzna wpadł w ręce mundurowych w wyniku pracy operacyjnej kryminalnych z IV Komisariatu Policji w Lublinie. Podejrzany usłyszał już zarzuty.

Zatrzymanie mężczyzny było efektem pracy operacyjnej funkcjonariuszy z IV Komisariatu Policji w Lublinie. Mundurowi od pewnego czasu pracowali nad sprawami włamań.

– W pierwszym przypadku sprawca włamał się do domu i ukradł biżuterię. Kolejna sprawa dotyczyła włamania do garażu i kradzieży sprzętu budowlanego. Łączne straty oszacowano na ponad 10 tysięcy złotych. Pracujący nad zdarzeniem kryminalni ustalili, że za tymi przestępstwami stoi 31-letni mieszkaniec Lublina – informuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Za kradzież z włamaniem zgodnie z kodeksem karnym grozi do 10 lat więzienia.

PRZECZYTAJ

Jechał na służbę, zatrzymał pijanego kierowcę hondy. 38-latek miał niemal 3 promile (zdjęcia)

2 komentarze

  1. Dziadek Józek ze Slamsowa (75 wiosen)

    Jak mieszkaniec Lublina odpowie za włamania tzn., że to golec, zwyczajny zjadacz chleba naszego powszedniego, bez kasiorki na papugę.

  2. Najpierw biżuteria, potem materiały budowlane. Wygląda na to, że się zakochał, oświadczył i dostał warunek (nie krokodyla) – wybudować dom.

Dodaj komentarz