Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechała w rowerzystkę przejeżdżającą na drugą stronę ulicy. Kobieta trafiła do szpitala (zdjęcia)

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności potrącenia rowerzystki, jakie miało miejsce na przejeździe dla cyklistów w ciągu al. Andersa. Nie ma utrudnień w ruchu.

28 komentarzy

  1. Poszkodowaną kobietę zabrali do szpitala, a wy jojczycie: ojej, bo nie lubię rowerów. I co z tego?
    Rowerzystka miała pierwszeństwo, jechała rowerem 3 kołowym, więc pewnie była starsza i nie do końca sprawna. Wjechała na oznakowany przejazd a jakiś babsztyl z Seata postanowił zrobić jej krzywdę. Pewnie siedziała w telefonie. Ja to już nawet nie mam nadziei, że ją ukarają. Pozostaje wyrównanie rachunków przez rodzinę poszkodowanej. W tym kraju inaczej się nie da.

  2. Kobieta praktycznie już zjechała z przejazdu, a kierująca zmieniała pas/wyprzedzała kawałek przed przejściem / przejazdem zahaczając tylko o tył co zrzuciło rowerzystkę…. o czym myślała, no cóż, możliwe że czytała te wpisy na lublin112 o zapierniczających rowerzystach więc nie sądziła że trójkołowiec z bagażami może być wolniejszy i nie zdąży uciec przed władcą dróg….

  3. A do lasu jak am dojechać rowerem? Rower w cywilizowanych krajach jest popularnym środkiem transportu, Ludzie poruszają się rowerami tam bez kopleksów i kierowcy którzy są tez rowerzystami ich szanują. W Polsce mamy problem z komleksami u kierowców , którzy swoje frustracje wyaładowują na innych tj pieszych czy rowerzystach nazywając ich świetymi krówami itp tymczasem sami nimi są . Są tez łajzami które nie reagują odpowiednio na czerwone światło, nie widzą pieszych i rowerzystów którzy nagle wg nich zaczęli poruszać się z predkością światła i są nie do zauważenia.

  4. Kartonowy kraj z chorymi politykami i prawem. Przepisy są jakby stanowili je w przedszkolu.