Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ciężarówka wypadła z drogi krajowej nr 48. Utrudnienia w ruchu na trasie Przytoczno – Kock

We wtorek rano na drodze krajowej nr 48 pojazd ciężarowy wypadł z jezdni. Występują utrudnienia w ruchu na trasie Przytoczno – Kock.

We wtorek rano przed godziną 9.00 w miejscowości Białobrzegi w powiecie lubartowskim na drodze krajowej nr 48, na trasie Przytoczno – Kock, pojazd ciężarowy wypadł z jezdni i utknął w rowie.

W celu usunięcia pojazdu z rowu oraz zapewnienia bezpieczeństwa na drodze, wprowadzono w rejonie zdarzenia tymczasowy ruch wahadłowy. Przewidywany czas trwania utrudnienia wynosi około 3 godzin.

Kierowców podróżujących tą trasą prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz dostosowanie prędkości do panujących warunków. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

PRZECZYTAJ

Mroźna noc w regionie. Na termometrach miejscami -5 °C

5 komentarzy

 1. Dziadek Józek ze Slamsowa

  Przewidywany czas trwania utrudnienia wynosi około 3 godzin, ale jak panowie policjanci nie będą się snuć jak smród po gaciach i dzielnym strażakom pozwolą wcześniej pozamiatać szczątki doczesne auta, czas utrudnień może się znacznie skrócić.

 2. Ten tir wjechał do tego rowu co najmniej o 7:20, a nie jak podano o 9… był już i policja przy nim, jak jechałam do pracy. A jak wracałam po 15 to jeszcze leżał, a policjanci kierowali w Kocku zawracali

 3. kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsi

  • KKK i po co te uszczypliwości?

   Każdemu mogło się to zdarzyć… Chociażby jeśli ktoś wyprzedzał na trzeciego z naprzeciwka.

   Nie zycz drugiemu co Tobie niemiłe…

Dodaj komentarz