690 680 960

Wjechała w rowerzystkę przejeżdżającą na drugą stronę ulicy. Kobieta trafiła do szpitala (zdjęcia)

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności potrącenia rowerzystki, jakie miało miejsce na przejeździe dla cyklistów w ciągu al. Andersa. Nie ma utrudnień w ruchu.

Do wypadku doszło w niedzielę po południu na al. Andersa w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ul. Kalinowszczyzna potrącona została rowerzystka. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierująca seatem kobieta poruszała się al. Andersa w kierunku ul. Mełgiewskiej. Na oznakowanym przejeździe dla rowerzystów wjechała w kobietę, która przejeżdżała na drugą stronę ulicy.

Poszkodowaną przetransportowano do szpitala. Teraz policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności zdarzenia. Nie ma utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112)

28 komentarzy

  1. Poszkodowaną kobietę zabrali do szpitala, a wy jojczycie: ojej, bo nie lubię rowerów. I co z tego?
    Rowerzystka miała pierwszeństwo, jechała rowerem 3 kołowym, więc pewnie była starsza i nie do końca sprawna. Wjechała na oznakowany przejazd a jakiś babsztyl z Seata postanowił zrobić jej krzywdę. Pewnie siedziała w telefonie. Ja to już nawet nie mam nadziei, że ją ukarają. Pozostaje wyrównanie rachunków przez rodzinę poszkodowanej. W tym kraju inaczej się nie da.

  2. Kobieta praktycznie już zjechała z przejazdu, a kierująca zmieniała pas/wyprzedzała kawałek przed przejściem / przejazdem zahaczając tylko o tył co zrzuciło rowerzystkę…. o czym myślała, no cóż, możliwe że czytała te wpisy na lublin112 o zapierniczających rowerzystach więc nie sądziła że trójkołowiec z bagażami może być wolniejszy i nie zdąży uciec przed władcą dróg….

  3. A do lasu jak am dojechać rowerem? Rower w cywilizowanych krajach jest popularnym środkiem transportu, Ludzie poruszają się rowerami tam bez kopleksów i kierowcy którzy są tez rowerzystami ich szanują. W Polsce mamy problem z komleksami u kierowców , którzy swoje frustracje wyaładowują na innych tj pieszych czy rowerzystach nazywając ich świetymi krówami itp tymczasem sami nimi są . Są tez łajzami które nie reagują odpowiednio na czerwone światło, nie widzą pieszych i rowerzystów którzy nagle wg nich zaczęli poruszać się z predkością światła i są nie do zauważenia.

  4. Kartonowy kraj z chorymi politykami i prawem. Przepisy są jakby stanowili je w przedszkolu.

Kursy walut

  • USD 4.4827zł -0.63%
  • GBP 5.4185zł -0.57%
  • EUR 4.6835zł -0.1%
  • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…