690 680 960

Wjechał mitsubishi pod prąd na stację paliw, pijanego kierowcę zatrzymał świadek (zdjęcia)

Wczoraj wieczorem na stacji paliw przy ul. Jana Pawła II został zatrzymany nietrzeźwy kierowca pojazdu osobowego. Mężczyzna miał w organizmie ponad 3,5 promila.

Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem na stacji paliw przy ul. Jana Pawła II w Lublinie. Kierowca pojazdu osobowego marki Mitsubishi, poruszając się od strony ul. Filaretów, wjechał pod prąd na stację paliw.

Świadkiem całego zajścia był mężczyzna spacerujący z psem. Widząc wyczyn kierującego, który po wjeździe na teren stacji, zaparkował w poprzek na kilku miejscach parkingowych, postanowił sprawdzić, czy kierowca jest trzeźwy. Widząc w jakim jest stanie, uniemożliwił mu dalszą jazdą i z pomocą jeszcze jednego mężczyzny pilnował kierującego do przyjazdu policji.

Jak się okazało po badaniu alkomatem, 42-latek miał w organizmie ponad 3,5 promila alkoholu. Mężczyzna stanie wkrótce przed sądem i odpowie za swoje postępowanie. Grozi mu utrata prawa jazdy, wysoka grzywna oraz kara do 2 lat pozbawienia wolności.

(fot. lublin112.pl)

11 komentarzy

 1. tak blachy zamazane, że bez trudu widać LSW.

 2. Alkoholowa patologia

 3. Świdnyk się bawi

 4. Sprzedaż alkoholu na stacjach paliw… rzecz w cywilizowanym świecie nie występująca, albo prawie nie występująca, a w Polsce powszechna.

 5. Byłem świadkiem zatrzymania, jeżeli facet miał 3.5 promila to musiał być w naprawdę długim ciągu, normalnie na nogach się trzymał i stał w miarę prosto, tylko język mu się plątał i wygadywał głupoty że ma znajomosci w policji

 6. Znajomości w policji ,to Ci pomogą na wsie,gdzie po prostu są konfidenci,koledzy,bogaci rolnicy,tu na wsi możesz zrobić z drugim człowiekiem prawie wszystko ,bo masz kolegów w policji.Gosc zapomniał, że jak go złapie obca policja z innego posterunku i jeszcze tyłu świadków,to już znajomości nie pomogą ,(a nie miejscowi koledzy i znajomi z policji)

 7. Ci pomogą na wsi

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas