Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Urzędnicy zawalili, remontów ulic nie będzie. Prezydent przeprasza mieszkańców

Miasto straciło 3,5 miliona złotych dofinansowania na remont ulic. Okazuje się, że jeden z urzędników nie wysłał odpowiednich dokumentów. Co więcej nie jest to pierwszy tego typu przypadek z udziałem tej osoby.

31 komentarzy

 1. … zawalili? … ale sowite premie i nagrody dostaną jak zawsze

 2. dzbany urzędasy grzeją doopska na obszczanych stołkach po rodzinie

 3. I dalej trzymają darmozjada konfident TUSKA

 4. haha ale tłamaczenia jak dzieci! wstyd i hańba mieć takich urzędoli i prezydenta za taki wał powinna być demisja w trybie pilnym ! taka właśnie są nie’rządy peło w Lublinie. 0 odpowiedzialności urzędoli i wysokich władz:/

 5. Pisowiec zatrudniony po znajomości bo chodzi do kościoła i tak to wygląda.

 6. to samo jest w innych branżach – robią na złość banaszkowi ale cierpią mieszkańcy

 7. oj jejku pissowski urzędnik nie może zarządzić reasumpcji?

 8. Jak by to delikatnie powiedzieć – niech sobie w d..e wsadzi te przeprosiny, w prywatnej firmie jeżeli ktoś da d..y to następnego dnia czeka w pośredniaku na numerek.

 9. Ciężko pracują i spinają projekty ? Urzędasy ciężko pracują ? Przeglądanie internetu w godzinach pracy to nie to samo co ciężka praca.
  Czy to urząd miasta czy gminy ,zawsze siedzi taki sam typ człowieka . Przeturlać się 8 godzin w ciszy i spokoju,porobić zakupy na Alle###.Do tego jak widać brak jakiejkolwiek odpowiedzialności zawodowej.Jaka kara tym razem ? Zakaz używania ekspresu do kawy przez tydzień czy zamiast „Jeżyków” do kawy będą zwykłe suche biszkopty ?

 10. Region Chełmski i tak się systematycznie wyludnia, brak jest jakichkolwiek perspektyw, jakiekolwiek inwestycje są dosłownie na wagę złota tam , jak na zbawienie, a takie coś to tragedia, w ostatnich latach tak jak Biała Podlaska czy Zamość i okolice tych miast poszły wmiare do przodu tak Chełm poza zrobioną i już rozpadającą się DK12 to zastój totalny w rozwoju

Dodaj komentarz