Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Bezpłatne szkolenie motocyklowe na torze ODTJ

W sobotę, 11 maja, na torze Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy przy ul. Grygowej w Lublinie odbędzie się bezpłatne szkolenie motocyklowe. Wydarzenie ma na celu uświadomienie motocyklistom zagrożeń występujących w ruchu drogowym oraz kwestii związanych z bezpieczeństwem.

Lublin
2024-05-11

Głównym celem Bezpłatnych szkoleń motocyklowych jest przekonanie motocyklistów, że warto się szkolić i podnosić swoje umiejętności oraz bezpieczeństwo a wszelkiego rodzaju małe tory i obiekty ODTJ nie służą tylko do ścigania i zawodów, ale przede wszystkim do poprawy bezpieczeństwa i doskonalenia techniki jazdy.

Nie należy też zapominać o zachęcaniu właścicieli tego typu obiektów i torów w Polsce, aby na początku każdego sezonu motocyklowego organizowały przynajmniej jedno bezpłatne szkolenie w celu poprawy bezpieczeństwa i uświadamiania motocyklistów w całej Polsce.

Całość organizuje lubelski klub Moto-Sekcja, który współpracuje z takimi instytucjami jak: Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego Lublin, Polski Związek Motorowy Lublin, Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej oraz Komendy Miejskiej Policji w Lublinie oraz z ośrodkami nauki jazdy z naszego województwa i nie tylko.

3 komentarze

 1. do REDAKCJI ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY OD 15 KWIETNIA DO 25 KWIETNIA 2024 do godz. 23.59 !!! po co informować o czymś na co nie można się zapisać?

 2. Moto-Sekcja strona.
  PROSIMY UWAŻNIE, POWOLI, DOKŁADNIE I DO KOŃCA PRZECZYTAĆ WYDARZENIE – osoby, które nie spełnią wszystkich warunków opisanych w wydarzeniu NIE BĘDĄ BRANE POD UWAGĘ DO ZAPISANIA NA SZKOLENIE !!!!!!!!!!!!

  ➡️ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY OD 15 KWIETNIA DO 25 KWIETNIA 2024 do godz. 23.59 !!!

  ➡️Nie decyduje kolejność zgłoszeń, jeśli liczba chętnych przekroczy dopuszczony limit, to komisyjnie będziemy losować uczestników szkolenia, spośród osób, które poprawnie wypełnią warunki opisane w wydarzeniu.

  ➡️BEZPŁATNE SZKOLENIE MOTOCYKLOWE z DOSKONALENIA TECHNIKI JAZDY !!!

  Jeśli podczas CODZIENNEJ jazdy na motocyklu nie czujecie się pewnie i bezpiecznie, macie kłopoty lub stresujecie się podczas pokonywania zakrętów i chcecie to zmienić lub poprawić, to szkolenie jest właśnie dla Was !!!

  ➡️Moto-Sekcja zaprasza na BEZPŁATNE SZKOLENIE MOTOCYKLOWE Z DOSKONALENIA TECHNIKI JAZDY w ruchu miejskim, turystycznym i codziennym czyli trening podnoszący Wasze bezpieczeństwo i umiejętności posługiwania się motocyklem w ruchu ulicznym i nie tylko.

  MIEJSCE: Tor ODTJ Lublin ul. Antoniny Grygowej 32
  TERMIN: sobota 11-05-2024
  GODZINY:
  10:15 – otwarcie bramy, formalności
  11:00 – rozpoczęcie szkolenia
  19:00 – zakończenie szkolenia

  ❗️ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !!!

Dodaj komentarz

Wiadomości z info112