690 680 960

Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym. Nie żyje pięć osób

W sobotę wieczorem w miejscowości Nowa Wieś Kącka doszło do tragicznego wypadku. W zderzeniu pociągu z pojazdem osobowym śmierć poniosło pięć osób.

18 komentarzy

 1. Przez jednego idiotę za kierownica 4 ofiary śmiertelne..!!

  • I jakie opóźnienia pociągów. Ludzie się kiszą i mdleją w tym upale, bo jeden myślał że będzie szybszy

 2. 5 trupów…

 3. Eee tam. Jak widze ludzi ktorzy przejezdzaja przez przejazd bez zwalniania to nie dziwie się, że takie artykuły bd.
  Jeszcze przejazd kat C.
  Pamietajcie by ZAWSZE zwalniac. Nawet jak strzezony. Taki manewr trwa o 5 sek dluzej a dzieki niemu do domu dojedziecie.

  A tak apropo. Fajnie, ze tyle dni jest goraco.. mozna wypoczac nad jezioro pojechac. Cudowne lato..

  • Co Ci po samym zwolnieniu? A rozejrzeć sie?

   • Racja, jeżdżę zawodowo i szlag mnie nieraz trafia na przejazdach kolejowych gdzie całe torowisko widać w obu stronach od horyzontu po horyzont, pociągu ani widu ani słychu a jakaś melepeta ostentacyjnie musi zatrzymać pojazd do zera i z miejsca tworzy się korek. Ciężarówce ciężej jest ruszyć z miejsca a jeśli widzę że przejazd jest czysty w przypadku o jakim piszę, to nie widzę najmniejszego sensu zatrzymania się do zera i powodowania zatorów. No chyba że jakieś cielę spodziewa się pociągu jadącego z góry, np. z nieba… Na przejazdach kolejowych wystarczy myśleć a nic złego nikomu nie grozi, po prostu zwyczajnie za dużo nieodpowiednich osób otrzymało prawo jazdy i stąd większość wypadków.

    • Ale przed znakiem STOP trzeba się całkowicie zatrzymać, bez względu na to, jak daleko jest horyzont. Nie wolno się nawet turlać. Oddaj prawko, bo takim cwaniakowaniem zrobisz komuś krzywdę.

    • Dla większości tumanow z osobowek opanować jednocześnie patrzenie na boki i jadacy pojazd to za duże wyzwanie.

 4. Przejazd niestrzeżony , znak STOP i światła czerwone migające w czasie przejazdu pociągu./ foty na wirtualnej p./ Tyle . Na pewno się nie zatrzymał i chciał przejechac i zapewne to był miejscowy bo zawsze sie udawało. Tym razem ie nie udało…..

 5. Szkoda tylu ludzi. Ale co poradzić gdy zatrzymanie się przed przejazdem i rozejrzenie to przecież wstyd…

 6. Śmierć na własne życzenie.

 7. Co tu rozpisywać się o widokach po horyzont i kategoriach przejazdów… przykład z wczoraj: Lublin, przejazd przy ulicy Turystycznej… zwolniłem chcąc się rozejrzeć … zostałem otrąbiony przez tumanów jadących za mną, a za przejazdem dawali takiego czadu wyprzedzając mnie, że bez radaru można by im pozabierać prawka za przekroczenie o 50 w zabudowanym.
  Życzę im wszystkich stosunków płodnych – od zaraz.

 8. Statystyki śmiertelności na naszych drogach będą niedługo podobne do tych z trzeciego świata. Ludzie, gdzie Wy się tak spieszycie?

 9. I znów BMW….

 10. STOP t jest kurła STOP , i należało się zatrzymać i rozejrzeć. A że tego nie zrobił/ła/ to zgineło jeszcze 4 osoby.

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas