690 680 960

Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym. Nie żyje pięć osób

W sobotę wieczorem w miejscowości Nowa Wieś Kącka doszło do tragicznego wypadku. W zderzeniu pociągu z pojazdem osobowym śmierć poniosło pięć osób.

Do wypadku doszło w sobotę przed godziną 19 w miejscowości Nowa Wieś Kącka w woj. dolnośląskim w pobliżu Kątów Wrocławskich. W wyniku zderzenia pociągu relacji Szklarska Poręba Górna – Poznań Główny z pojazdem osobowym marki Citroen śmierć na miejscu poniosło pięć osób. Wszystkie ofiary to mężczyźni.

Jak informuje Regionalny System Ostrzegania linia kolejowa 274 pomiędzy miejscowościami Kąty Wrocławskiej i Mietków jest zablokowana w obu kierunkach, po zderzeniu pociągu osobowego PR 7900 z samochodem osobowym na przejeździe kat. „C”. Intercity i Koleje Dolnośląskie wprowadziły autobusową komunikację zastępczą na odcinku Imbramowice – Kąty Wrocławskie.

Na miejscu pracują służby ratunkowe. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności tego tragicznego wypadku. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z miejsca zdarzenia.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

18 komentarzy

  1. nie rozumiem ludzi którzy wjeżdżają pod pociągi.
    nie zobaczyć pociągu, przed każdym przejściem trzeba się rozejrzeć, nieoznaczony tym bardziej. ale jak widzę jak ludzie jadą koło pociągu potem w lewo na przejazd i bum, to watpie w inteligencje.
    ale no są „kierowcy” którzy myślą że mają passata auti czy inną beemke i są nie zniszczalni, szkoda że pociąg o tym nie wie.

  2. Tym razem obyło się bez głupiego komentarza Frania.

Kursy walut

  • USD 4.4911zł -0.34%
  • GBP 5.4564zł 0.76%
  • EUR 4.6892zł 0.45%
  • CHF 4.758zł 0.34%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej