Czwartek, 22 lutego 202422/02/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny finał wypadku w Lublinie. Lekarzom nie udało się uratować życia 23-letniej pasażerki audi (zdjęcia)

Minionej nocy doszło do tragicznego w skutkach wypadku na al. Witosa w Lublinie. Łącznie, po zderzeniu dwóch pojazdów, do szpitala trafiły trzy osoby. Lekarzom nie udało się uratować życia 23-letniej pasażerki audi, kobieta zmarła w szpitalu. Poważnych obrażeń doznał kierujący audi.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę na al. Witosa w Lublinie. Po północy służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. W rejonie wypadku ratownicy zastali dwa poważnie uszkodzone auta osobowe – audi oraz volkswagena.

Ze wstępnych ustaleń policjantów lubelskiej drogówki wynika, że kierujący audi poruszając się al. Witosa od centrum Lublina podczas manewru skrętu w ul. Doświadczalną nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu volkswagenem, który jechał z przeciwnego kierunku. W wyniku tego doszło do zderzenia obu pojazdów. W wypadku poszkodowane zostały trzy młode osoby, 22-letni kierowca audi, jego 23-letnina pasażerka oraz 20-letni kierowca volkswagena.

– Niestety życia młodej kobiety, pomimo starań lekarzy, nie udało się uratować, zmarła w szpitalu wskutek odniesionych obrażeń. Z kolei bardzo poważnych obrażeń doznał 22-letni kierowca audi. Hospitalizowany został również kierowca volkswagena, natomiast nie doznał obrażeń zagrażających jego życiu i zdrowiu. Od kierujących pojazdami została pobrana krew na zwartość alkoholu. Dokładne przyczyny wypadku wyjaśni prowadzane postepowanie – relacjonuje komisarz Anna Kamola z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

(fot. KWP Lublin\lublin112.pl\nadesłane – karrow, Kamil)

30 komentarzy

 1. Nekrolog powinien być dla kierującego chłoptasia, a nie dla dziewczyny. Może następnym razem bo wątpię żeby ten wypadek czegoś go nauczył. Na brak klepek w pustaku nie ma lekarstwa.

  • Dlaczego wątpisz? Kara, śmierć, auto raczej nie chłopaka.
   Dostał lekcje której nie ma szans poprawić.
   Każdemu przydarzyło się coś co mogło spowodować coś, zasada ograniczonego zaufania, refleks drugiej osoby uchroniła nas. Tu tego zabrakło.

 2. Seba był fajny ,bo był bogaty ale miał piach w głowie

  • 15-letni niemiecki szrot i bogaty? Chyba cię rozum opuścił. Ty bogatych ludzi nie widziałeś.

   • o ile on 15letni to ładnie wyglądał a i też pewnie kosztował co nowe autko przeciętnego zjadacza chleba, który takie autko kupuje jednak później niż w wieku 23 lat.
    Jakby nie było czasu już się nie cofnie.

   • Jak się jeździ 10-letnim rowerkiem chińskim to można Audi nazywać szrotem.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo