690 680 960

To nie było morderstwo. Do śmierci mieszkańca Kamionki nikt się nie przyczynił

Wszystko wskazuje na to, że śmierć 60-latka z Kamionki nie była wynikiem przestępstwa. W trakcie prowadzonego postępowania nie potwierdzono, aby zatrzymana kobieta miała związek ze zdarzeniem.

Trwa śledztwo w sprawie śmierci 60-letniego mieszkańca Kamionki w powiecie lubartowskim. Jak już informowaliśmy, w niedzielę w jednym z domów znaleziono zwłoki mężczyzny. Z przekazanych nam informacji wynikało, że na ciele mężczyzny ujawniono ślady mogące wskazywać na to, że nie zmarł on śmiercią naturalną. Przez kilka godzin w domu denata pracowali policyjni technicy, którzy pod nadzorem prokuratora zabezpieczali znajdujące się tam ślady.

Policjanci zatrzymali do sprawy kobietę, która mogła mieć związek ze śmiercią 60-latka. Wszczęte zostało śledztwo w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci. Ciało denata zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok.

Jak nas poinformowano, w trakcie prowadzonego postępowania nie potwierdzono, aby zatrzymana kobieta miała związek ze śmiercią mężczyzny. Dlatego też po przesłuchaniu została zwolniona. Obecnie występuje ona w sprawie w charakterze świadka. Z kolei obrażenia głowy najprawdopodobniej powstały na skutek upadku.

(fot. lublin112.pl/zdjęcie ilustracyjne)

4 komentarze

  1. na głowe upadł że sie z babą związał

  2. I już wykrywalność podniesiona. Gdyby to jednak było morderstwo to niestety trzeba by szukać dowodów i sprawcy.

Kursy walut

  • USD 4.2928zł 0.29%
  • GBP 5.2571zł -0.51%
  • EUR 4.692zł -0.34%
  • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas