690 680 960

Sygnał od Czytelnika. Na Starym Mieście grasują szczury

Nasz Czytelnik powiadomił nas o poważnym problemie występującym w rejonie Starego Miasta w Lublinie. Od jakiegoś czasu na ul. Rybnej i ul. Olejnej pojawią się szczury, z którymi do chwili obecnej nikt nic nie zrobił.

25 komentarzy

 1. „Dostępność pożywienia w pojemnikach na odpadki sprawia, że szczury bardzo polubiły ten rejon” – z tego, co pamiętam, to niedawno był artykuł o jakichś idiotach ze Startego Miasta, którzy rzucają w przechodniów wszelakim jedzeniem. Ktoś walające się wiktuały musi zjadać. Padło na szczury.

 2. Osobo szczur z wagino osobo szczurzyczą mają prawo tam żyć.

  • Zgadza się . Szczury były i będą tutaj zawsze , jeszcze zanim Lublin dostał prawa miejskie . Niech to będzie również atrakcją Starówy .

 3. szczury, lisy, dziki. nie wolno ich zabijać, teraz jest okres ochronny – godowy. zaraz sie pojawia ekoterrorysci.

 4. W Paryżu też są szczury, ot wielkie mnie mecyje;)

 5. Pan to chyba nowy w Lublinie, szczury są tam od dawien dawna, ile razy w ciągu dnia spotkałam jakiegoś przy śmietniku to nawet nie zliczę

 6. Szczury sa też na Jezuickiej i przy Złotej . A już nie wspomnę o tych co są przy ul Koziej tam to stada i latają, najbardziej je widac wieczorem i nad ranem. Wstyd dla miasta.

 7. ale rewelacja, na niedaleko Olimpu szczury latają wieczorami razem z kotami i psami na spacerze i nikt nic

  • Cieee chorrroba !!!

   Przecinikom szczurów podpowiadam, że Ustawa o Ochronie Zwierząt zabrania prześladowania zwierząt dzikożyjących w ich naturalnym środowisku jakim stał się np. Lublin.
   Zabrania też płoszenia, przeganiania, czy Boże broń, zabijania (posiadaczom wiatrówek też, nawet do myszy nie wolno strzelać).
   Tak więc „kochane” zwierzątka mając za sobą prawo, rozmnażają się na spoko, (aborcja też zabroniona, tylko że inną Ustawą).

 8. Komentujący tutaj to jakaś banda niewolników którzy godzą się na wszystko! Nawet jak UM by im opróżniał szambo pod drzwiami ich domów to zamknęli by nosy i powiedzieli że gdzie indziej też śmierdzi. MASAKRA

 9. Wieś broni szczurów tak jak miasto dzików. MUREM ZA SZCZUREM.

 10. Jeszcze nie ma upałów !!!! L.112 już widzę artykuły lipcowe i sierpniowe smród i szczury na każdym osiedlu. Ponad 100% podwyżka za wywóz śmieci do tego każą segregować, nastawiali kontenerów śmieci się nie mieszczą przyjdzie lato będzie smród muchy szczury i widok jak w jakimś afrykańskim mieście ale grunt to ekologia !

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie
Zaproszenie na otwarcie Farmy Dyniowej w Lublinie
Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku