Stworzył ośrodek ratujący bociany. Ptaki giną rażone prądem

Uruchomił profesjonalny ośrodek zapewniający pomoc bocianom, oraz ułatwiający im powrót do naturalnego środowiska, jednak ptaki są w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Tylko w ostatnim czasie trzy z nich straciły życie.

20 komentarzy

 1. No i dopóki nie nagłośni się problemu, urzędnicy mają wszystko gdzieś… Ręce opadają od tego biurokratycznego lenistwa i zwykłej spychologii.

  • To jest własnie „system”, czyli narzędzie ucisku obywateli,… Nigdy nie działa na ich korzyść, czy w ich interesie…

 2. Dlaczego ktoś ma wykładać kasę na ochrone. Niech zapłaci ośrodek i już.

 3. A może warto sprawdzić kto dał zgodę na prowadzenie w tym miejscu „niebezpiecznym” Ośrodka Rehabilitacji Bocianów – ponieważ 300m od ośrodka są niebezpieczne 4 słupy energetyczne !

 4. Czyli jednak nie taki profesjonalny ten ośrodek skoro nie potrafi zapewnić ptakom pełnej ochrony. Wątpię żeby stacja trafi pojawiła się tam nagle.

 5. o cho, widzę że żaby są przeciwko.

 6. jesteście skończonymi bałwanami ! Ten facet ratuje bociany bezinteresownie , pomógł bardzo wielu ptakom. Co sobie wyobrażacie że miał się przenieść ze swoim domem na pustynię gdzie nie ma słupów. Co za idioci ! Należy mu pomóc , energetyka biedna nie jest i stać ją na zabezpieczenie linii energetycznych w pobliżu ośrodka.

 7. „… energetyka biedna nie jest …” bogactwem swoich klientów.

 8. myślę że byłoby najbezpieczniej zlikwidować słupy i stację transformatorową, przecież kiedyś prądu ludzie nie mieli i żyli, wystarczy studnia z wiadrem i lampa naftowa, byłoby najbardziej zgodnie z naturą i „ekologicznie” – a to teraz takie modne, wszędzie szumne hasła ekoterrorystów o ochronie środowiska a tak naprawdę tylko o $$ chodzi

  • Jeszcze bedziesz baranie zalowal swoich slow jak Ci przyjdzie za owoce i warzywa placic jak za mokre zborze. Wszyscy mają ekologie i srodowisko w d*pie ale to sie kiedys zemsci.

   • sam jesteś baranem albo jednym z ekooszołomów co pod przykrywką troski o środowisko tylko czyha na kasę od „trucicieli”, ponadto polecam więcej kultury i nie przezywaj kogoś kogo nawet nie znasz, słownik ortograficzny tez by się przydał, ZBOŻE – piszemy przez Ż- słownie dla trudno kojarzących: zet z kropką

 9. lepiej na 500+ wydać ha ha paru nierobów dostanie a tak chłopak za free się zajmuje robi coś pięknego
  a PISuary się burzą

 10. Wielki Szacun Kamil , rób swoje , bo to jest piękne , bezinteresowne pomaganie . Nie patrz na ujadanie złośliwych ludzi , którzy sami nic nie robią , krytykują , wszystkich pouczają ( takie polskie piekło ) . Masz wielu przyjaciół , jesteśmy dumni z takich jak Ty . Te prostackie komentarze to obraz zapyziałych i zawistnych osób , którym się tylko należy , a dzięki netowi ” zaistnieli „. Pozdro od wszystkich którzy są z Tobą , podziwiają i pomagają .Tak trzymaj !!!

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8208zł -0.41%
  • GBP 5.2393zł -0.5%
  • EUR 4.5414zł -0.37%
  • CHF 4.1265zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja