„Stop Drogówka” znów w Lublinie. Kręcą kolejny odcinek

W Lublinie znów można spotkać ekipę telewizyjną, realizująca materiał do jednego z jesiennych odcinków programu „Stop Drogówka”. Zdjęcia potrwają minimum trzy dni.

21 komentarzy

 1. Pewnie Delekta w roli głównej. Haha.

  • A co ci buraku przeszkadza Delekta….. Obyś tak daleko zaszedł jak on… Ale chyba z ciecia parkingowego…… sądząc po wypowiedzi nie dasz rady….. pzdr

  • Delekta to taki lokalny gwiazdor. Krzyki, oklaski – oto sławy blaski. Swoją drogą lubi pokazywać, że on tu rządzi. W sumie większość policjantów ma takie odchyły. Ciężko o kogoś zupełnie normalnego. Niestety w przeciwieństwie do wielu krajów, u nas policja jest od tego, żeby yebać obywatela. Ja rozumiem, że dresików i innych cwaniaczków można jechać na ostro, ale czasami normalny człowiek trafia bez powodu na dużą dawkę arogancji i chamstwa ze strony policji. Z drugiej strony, to się bierze od góry, a ci na końcu się po prostu dostosowują do zaleceń, rozkazów. Ale generalnie jak ktoś jest dobrym człowiekiem, to i rozkazy, ani zalecenia nie zrobią z niego gnidy.

   • Obyś został takim samym ,, CELEBRY TĄ,, za jakiego uważasz ww. wymienionego. …. Po raz kolejny stwierdzam….. gó…. wiecie a się rozpisujecie…. Szkoda czasu ….. bez odbioru…..

  • a co to czy kto to Delekta?

   • Kiśle, budynie, proszek do pieczenia i inne tego typu pierdoły… Cieszę się, że mogłem pomóc. 😉

 2. Ciesze się, zawsze jak oglądam to mi smutno że nie ma nigdy Lublina.

 3. Nakręcono 450 odcinków… a ja kiedy nie włączę to oglądam jeden z kilku odcinków które już kiedyś widziałem.

 4. Po Lublinie i okolicznych prowincjach jeżdzi tylu debili, że i przez miesiąc mieli by co filmować.Tematy na komedie, dramaty i co, kto sobie zażyczy.

 5. współczuję tym policjantom,gdyż muszą być grzeczni przed kamerą i ni sobie nie dorobią.

  • Nie współczuj „Była” – nie od dziś wiadomo, że stosownie do.jebać można grzecznie i z uśmiechem.
   Przecież to nie policjanci maja się denerwować, tylko zatrzymani na popełnianiu chamstwa.

 6. A ktoś to w ogóle ogląda?? Szacun, ja nie mam tyle wolnego czasu żeby usiąść i patrzeć przez pół godziny jak muchy jedzą krowi placek (bo taki poziom mają tego typu programy).

 7. dorobić to możesz sobie przy drodze

 8. Ludzie nie ulegajcie tej medialnej nagonce na kierowców. Te programy są tworzone po to aby sterować opinia publiczną i usprawiedliwiać coraz większe represje wobec kierowców. Mam na myśli podnoszenie wysokości mandatów i zwiększanie liczby fotoradarów w imię szeroko pojętej poprawy bezpieczeństwa. Chodzi tylko o wyciągnięcie jak najwięcej kasy od obywateli.

 9. Wiklinowy Nocnik

  takie szofery w lbn jak pi-zdy to będzie co kręcić, szczegolnie ci z blachami LSW, LKR, LUB, LLB, LLE, LCH

  • Ale wiesz młotku, że większość LUB to biznesmeni, prawnicy, lekarze i urzędasy mieszkający w willach pod miastem? Czy nie kumasz tego bo dwa zwoje w mózgu to za mało?

 10. nie wiem panie DŻONIE co ci Delekta zrobił.ale musze wyprowadzić cię z błędu .znam Delektę i życzyłbym każdemu policjantowi w Lublinie takiego przełożonego jak on.dowodzi największym wydziałem na lubelszczyźnie już od 8 lat . nie mamy czym się powstydzić przed krajem chyba .że brakiem sprzętu .jak trzeba to pomorze a jak trzeba to opieprzy . wali zawsze prosto z mostu i nie owija w bawełnę .a na pewno zawsze dotrzymuje słowa !!!!nareszcie można powiedzieć że jest w lublinie bezpieczniej.Panie Arku tak trzymać!!!!nie przejmować się tymi epitetami wyżej.musiał to napisać jakiś rozgoryczony niespełniony adept policji który bez ciężkiej pracy chciał od razu wskoczyć na stołek kierowniczy albo nie wie co to hierarchia.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7288zł -0.23%
  • GBP 5.2602zł 0.06%
  • EUR 4.5298zł -0.04%
  • CHF 4.1347zł -0.16%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Start Moto Sezonu w Lubartowie
  Noc Muzeów w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
  Noc Muzeów w Muzeum Narodowym w Lublinie
  Noc Muzeów w Ogrodzie Botanicznym UMCS
  Noc Muzeów w Muzeum Wsi Lubelskiej