„Stop Drogówka” znów w Lublinie. Kręcą kolejny odcinek

W Lublinie znów można spotkać ekipę telewizyjną, realizująca materiał do jednego z jesiennych odcinków programu „Stop Drogówka”. Zdjęcia potrwają minimum trzy dni.

Po raz kolejny w Lublinie gości ekipa telewizyjnej czwórki, która realizuje zdjęcia do kolejnego odcinka programu „Stop Drogówka”. Jest to jeden z najpopularniejszych a jednocześnie najstarszy w Polsce program dokumentalny prezentujący pracę funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego. Dwóch członków ekipy przez cały dzień towarzyszy mundurowym w ich pracy. W radiowozie zamontowane zostały trzy kamery, które nagrywają to co się dzieje wewnątrz, ujęcia z zewnątrz kręci zaś operator.

Ujęcia do poprzednich odcinków nagrywano w maju, kiedy to ekipa spędziła w Lublinie pięć dni. Tym razem wizyta ma być krótsza i potrwa najprawdopodobniej trzy dni. Wszystko jest zależne od ilości nakręconego materiału. Odcinek będzie trwał 25 minut i będzie go można obejrzeć na jesieni.

STOP Drogówka jest najstarszym w Polsce program tego typu. Pierwszy odcinek został wyemitowany w 2000 roku początkowo nazywał się Drogówka. Dopiero od 2010 roku nazwa została zmieniona na obecną. Do tej pory nakręcono ponad 450 odcinków.

(fot. lublin112)
2015-07-13 21:38:31

21 komentarzy

  1. Dobra to gdzie trzeba jechac, żeby wystąpic w tym programie?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!