„Stop Drogówka” znów w Lublinie. Kręcą kolejny odcinek

W Lublinie znów można spotkać ekipę telewizyjną, realizująca materiał do jednego z jesiennych odcinków programu „Stop Drogówka”. Zdjęcia potrwają minimum trzy dni.

Po raz kolejny w Lublinie gości ekipa telewizyjnej czwórki, która realizuje zdjęcia do kolejnego odcinka programu „Stop Drogówka”. Jest to jeden z najpopularniejszych a jednocześnie najstarszy w Polsce program dokumentalny prezentujący pracę funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego. Dwóch członków ekipy przez cały dzień towarzyszy mundurowym w ich pracy. W radiowozie zamontowane zostały trzy kamery, które nagrywają to co się dzieje wewnątrz, ujęcia z zewnątrz kręci zaś operator.

Ujęcia do poprzednich odcinków nagrywano w maju, kiedy to ekipa spędziła w Lublinie pięć dni. Tym razem wizyta ma być krótsza i potrwa najprawdopodobniej trzy dni. Wszystko jest zależne od ilości nakręconego materiału. Odcinek będzie trwał 25 minut i będzie go można obejrzeć na jesieni.

STOP Drogówka jest najstarszym w Polsce program tego typu. Pierwszy odcinek został wyemitowany w 2000 roku początkowo nazywał się Drogówka. Dopiero od 2010 roku nazwa została zmieniona na obecną. Do tej pory nakręcono ponad 450 odcinków.

(fot. lublin112)
2015-07-13 21:38:31

Zobacz również

21 komentarzy

 1. Pewnie Delekta w roli głównej. Haha.

  • A co ci buraku przeszkadza Delekta….. Obyś tak daleko zaszedł jak on… Ale chyba z ciecia parkingowego…… sądząc po wypowiedzi nie dasz rady….. pzdr

  • Delekta to taki lokalny gwiazdor. Krzyki, oklaski – oto sławy blaski. Swoją drogą lubi pokazywać, że on tu rządzi. W sumie większość policjantów ma takie odchyły. Ciężko o kogoś zupełnie normalnego. Niestety w przeciwieństwie do wielu krajów, u nas policja jest od tego, żeby yebać obywatela. Ja rozumiem, że dresików i innych cwaniaczków można jechać na ostro, ale czasami normalny człowiek trafia bez powodu na dużą dawkę arogancji i chamstwa ze strony policji. Z drugiej strony, to się bierze od góry, a ci na końcu się po prostu dostosowują do zaleceń, rozkazów. Ale generalnie jak ktoś jest dobrym człowiekiem, to i rozkazy, ani zalecenia nie zrobią z niego gnidy.

   • Obyś został takim samym ,, CELEBRY TĄ,, za jakiego uważasz ww. wymienionego. …. Po raz kolejny stwierdzam….. gó…. wiecie a się rozpisujecie…. Szkoda czasu ….. bez odbioru…..

  • a co to czy kto to Delekta?

   • Kiśle, budynie, proszek do pieczenia i inne tego typu pierdoły… Cieszę się, że mogłem pomóc. 😉

 2. Ciesze się, zawsze jak oglądam to mi smutno że nie ma nigdy Lublina.

 3. Nakręcono 450 odcinków… a ja kiedy nie włączę to oglądam jeden z kilku odcinków które już kiedyś widziałem.

 4. Po Lublinie i okolicznych prowincjach jeżdzi tylu debili, że i przez miesiąc mieli by co filmować.Tematy na komedie, dramaty i co, kto sobie zażyczy.

 5. współczuję tym policjantom,gdyż muszą być grzeczni przed kamerą i ni sobie nie dorobią.

  • Nie współczuj „Była” – nie od dziś wiadomo, że stosownie do.jebać można grzecznie i z uśmiechem.
   Przecież to nie policjanci maja się denerwować, tylko zatrzymani na popełnianiu chamstwa.

 6. A ktoś to w ogóle ogląda?? Szacun, ja nie mam tyle wolnego czasu żeby usiąść i patrzeć przez pół godziny jak muchy jedzą krowi placek (bo taki poziom mają tego typu programy).

 7. dorobić to możesz sobie przy drodze

 8. Ludzie nie ulegajcie tej medialnej nagonce na kierowców. Te programy są tworzone po to aby sterować opinia publiczną i usprawiedliwiać coraz większe represje wobec kierowców. Mam na myśli podnoszenie wysokości mandatów i zwiększanie liczby fotoradarów w imię szeroko pojętej poprawy bezpieczeństwa. Chodzi tylko o wyciągnięcie jak najwięcej kasy od obywateli.

 9. Wiklinowy Nocnik

  takie szofery w lbn jak pi-zdy to będzie co kręcić, szczegolnie ci z blachami LSW, LKR, LUB, LLB, LLE, LCH

  • Ale wiesz młotku, że większość LUB to biznesmeni, prawnicy, lekarze i urzędasy mieszkający w willach pod miastem? Czy nie kumasz tego bo dwa zwoje w mózgu to za mało?

 10. nie wiem panie DŻONIE co ci Delekta zrobił.ale musze wyprowadzić cię z błędu .znam Delektę i życzyłbym każdemu policjantowi w Lublinie takiego przełożonego jak on.dowodzi największym wydziałem na lubelszczyźnie już od 8 lat . nie mamy czym się powstydzić przed krajem chyba .że brakiem sprzętu .jak trzeba to pomorze a jak trzeba to opieprzy . wali zawsze prosto z mostu i nie owija w bawełnę .a na pewno zawsze dotrzymuje słowa !!!!nareszcie można powiedzieć że jest w lublinie bezpieczniej.Panie Arku tak trzymać!!!!nie przejmować się tymi epitetami wyżej.musiał to napisać jakiś rozgoryczony niespełniony adept policji który bez ciężkiej pracy chciał od razu wskoczyć na stołek kierowniczy albo nie wie co to hierarchia.

 11. Dobra to gdzie trzeba jechac, żeby wystąpic w tym programie?

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7614zł 0.07%
  • GBP 5.0239zł 0.04%
  • EUR 4.4843zł 0.23%
  • CHF 4.1477zł 0.3%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach